Karta atleta

Export do excelu
  • Šteflová Amálie
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér Matúš Janeček
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.96 Praha - Juliska 11.5.2017
60 m 08.71 h Český Brod 19.1.2019
150 m 22.01 h Praha - Stromovka 10.1.2018
300 m 49.00 h Praha - Stromovka 16.1.2019
600 m 2:12.43 h Praha-Stromovka 3.12.2016
800 m 2:57.74 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
800 m 2:57.82 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
60 m překážek 11.25 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 10.7 h Český Brod 16.12.2017
200 m překážek 35.79 Praha - Eden 29.5.2018
pohár rozhlasu 0775 Praha 11 kategorie IV hoši a kategorie III dívky 2.5.2017
pětiboj 1872 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
pětiboj hala 1928 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
hod diskem 0,75kg 19.27 Praha - Eden 7.9.2019
hod kladivem 3kg 19.75 Praha - Eden 7.9.2019
hod oštěpem 500g 17.48 Praha - Děkanka 9.5.2019
hod kriketovým míčkem 32.25 Praha - Juliska 11.5.2017
vrh koulí 2kg 07.05 Praha - Jeseniova 15.9.2016
vrh koulí 2kg 07.91 h Praha - Strahov 28.1.2017
vrh koulí 3kg 08.26 Praha - Juliska 16.5.2018
vrh koulí 3kg 07.60 h Praha - Stromovka 9.1.2019
skok daleký 3.87 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
skok daleký 4.22 h Český Brod 16.12.2017
skok vysoký 1.22 h Český Brod 16.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.71 h Český Brod 19.1.2019
300 m 49.00 h Praha - Stromovka 16.1.2019
60 m překážek 10.99 h Český Brod 19.1.2019
pohár rozhlasu 0000 Praha - Pošepného náměstí 25.4.2019
hod diskem 0,75kg 19.27 Praha - Eden 7.9.2019
hod kladivem 3kg 19.75 Praha - Eden 7.9.2019
hod oštěpem 500g 17.48 Praha - Děkanka 9.5.2019
vrh koulí 3kg 07.96 Praha - Eden 7.9.2019
vrh koulí 3kg 07.60 h Praha - Stromovka 9.1.2019
skok daleký 3.95 h Český Brod 19.1.2019
skok vysoký 1.18 h Český Brod 19.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) kladivo 3kg/Žky 23 Praha - Eden 17.09
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žky 19 Praha - Eden 08.17
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) oštěp 500g/Žky/F Praha - Přátelství DNS
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 3kg/Žky/F Praha - Přátelství DNS
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m př./Žky/B04 Praha - Děkanka DNS
29.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žky/B02 4 Praha - Eden 35.79
29.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žky 8 Praha - Eden 07.87
16.05.2018 1. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 300 m/Žky/B03 Praha - Juliska DNS
16.05.2018 1. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) koule 3kg/Žky 7 Praha - Juliska 08.26
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) koule 3kg/Žky Praha - Jeseniova 07.94
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) koule 3kg/Žky/F Praha - Strahov DNS
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žky/B2 5 Jablonec nad Nisou 10.81
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/B2 13 Jablonec nad Nisou 2:57.82
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žky/FA 22 Jablonec nad Nisou 3.95
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 3kg/Žky/F 28 Jablonec nad Nisou 07.34
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj h/Žky 34 Jablonec nad Nisou 1928
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Žky/FB 17 Jablonec nad Nisou 1.21
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B18 3 Praha - Stromovka 09.07
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 35 Praha - Stromovka 4.06
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 23 Praha - Stromovka 07.28
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B11 4 Praha - Stromovka 22.01