Karta atleta

Export do excelu
  • Vendula Kociánová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SKM Valašské Meziříčí
  • Trenér: Kadla ml. Jiří
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.33 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
60 m 08.94 Uherské Hradiště 24.04.2018
150 m 21.76 h Ostrava 21.01.2018
150 m 20.97 Třinec 11.05.2019
200 m 28.79 Hranice 18.05.2019
300 m 45.17 Uherské Hradiště 18.06.2019
400 m 63.72 Šumperk 22.06.2019
600 m 1:50.53 Olomouc 27.09.2017
800 m 2:22.64 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
800 m 2:23.74 Kolín 20.09.2019
1500 m 5:16.14 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
1500 m 5:15.28 Uherské Hradiště 15.09.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 09.96 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 10.68 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.85 Třinec 11.05.2019
200 m překážek (0.76) 32.96 Uherské Hradiště 29.05.2018
400 m překážek (0.76) 76.54 Šumperk 05.07.2020
skok vysoký 1.50 h Valašské Meziříčí 09.03.2019
skok vysoký 1.45 Třinec 11.05.2019
skok o tyči 1.80 Valašské Meziříčí 27.04.2019
skok daleký 4.73 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok daleký 4.64 Uherské Hradiště 18.06.2019
vrh koulí 3kg 08.38 h Praha - Stromovka 08.02.2019
vrh koulí 3kg 08.76 Uherské Hradiště 09.06.2020
hod oštěpem 500g 32.85 Uherské Hradiště 15.09.2019
hod oštěpem 600g 29.71 Šumperk 05.07.2020
hod kriketovým míčkem 43.00 Hranice 01.10.2017
pětiboj hala [Zky] 2794 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
pětiboj hala [Dky] 2606 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
sedmiboj [Zky] 3728 Třinec 11.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.94 Uherské Hradiště 24.04.2018
150 m 21.76 h Ostrava 21.01.2018
150 m 21.89 Uherské Hradiště 15.05.2018
800 m 2:24.99 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
800 m 2:27.20 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.96 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
200 m překážek (0.76) 32.96 Uherské Hradiště 29.05.2018
skok vysoký 1.35 h Valašské Meziříčí 10.03.2018
skok daleký 4.53 Uherské Hradiště 24.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B02 1 Ostrava - Vítkovice 2:27.20
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R03 2 Ostrava - Vítkovice 09.96
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Ž/F 5 Šumperk 2:28.76
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Ž/F 19 Šumperk 4.14
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žky/B1 13 Jihlava 2:28.19
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Žky/B01 5 Brno-Pod Palackého vrchem 2:24.99
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žky/F 9 Uherské Hradiště 4.53
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žky/B03 1 Uherské Hradiště 32.96
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/B02 6 Uherské Hradiště 09.13
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 800 m/Ž/B1 4 Olomouc 2:28.26
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žky/B03 2 Uherské Hradiště 21.89
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žky/F 8 Uherské Hradiště 4.31
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Žky Uherské Hradiště 2:35.89
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/B06 7 Frýdek-Místek 09.21
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žky 5 Frýdek-Místek 2:33.36
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žky 8 Frýdek-Místek 4.41
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/B03 3 Uherské Hradiště 08.94
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Žky/F Uherské Hradiště 2:30.22
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žky Uherské Hradiště 4.53
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žky 23 Dolní Dobrouč 12:51
10.03.2018 Tradiční Valašská laťka (Valašské Meziříčí , ZŠ Masaryk) skok vysoký/Žky 9= Valašské Meziříčí 1.35
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žky/B1 3 Ostrava - Vítkovice 2:38.50
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B1 6 Ostrava - Vítkovice 2:30.61
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B6 6 Ostrava 21.76
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B2 1 Ostrava 2:33.01