Karta atleta

Export do excelu
  • Votinská Tereza
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.96 Praha - Stadion mládeže 19.06.2018
60 m 08.90 h Praha - Strahov 27.01.2018
100 m 14.24 Praha - Stadion mládeže 28.06.2018
150 m 21.65 Praha - Eden 21.09.2017
150 m 22.11 h Praha - Strahov 14.12.2019
200 m 30.41 Praha - Kotlářka 11.09.2019
600 m 2:23.76 h Praha-Stromovka 21.12.2015
800 m 3:07.17 Praha - Přátelství 29.09.2018
800 m 3:18.91 h Praha-Stromovka 22.12.2016
60 m překážek 13.54 Praha-Strahov 09.06.2016
60 m překážek 11.48 h Praha-Stromovka 19.12.2019
100 m překážek 19.00 Praha - Děkanka 04.05.2019
sprintérský trojboj 1576 Praha - Kotlářka 11.09.2019
středoškolský pohár 1999 Praha - Eden 02.10.2019
sedmiboj 2645 Praha - Juliska 12.10.2019
vrhačský trojboj 0891 Praha - Kotlářka 24.09.2019
čtyřboj 1216 h Praha-Stromovka 19.12.2019
hod diskem 0,75kg 20.65 Praha - Eden 19.06.2019
hod kriketovým míčkem 23.31 Stadion mládeže 10.06.2015
vrh koulí 2kg 05.84 Praha-Kotlářka 12.05.2016
vrh koulí 2kg 06.53 h Praha - Stromovka 01.02.2017
vrh koulí 3kg 07.25 Praha - Přátelství 29.09.2018
hod oštěpem 500g 24.35 Praha - Děkanka 13.06.2019
skok daleký 4.43 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 600g 23.09 Praha - Kotlářka 19.10.2019
hod diskem 1kg 19.90 Praha - Kotlářka 19.10.2019
skok vysoký 1.36 Praha - Děkanka 04.05.2019
skok daleký 4.41 h Praha - Strahov 14.12.2019
vrh koulí 3kg 06.80 h Praha-Stromovka 19.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 06.71 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok daleký 4.24 h Praha - Stromovka 19.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) dálka/Žky/FB 15 Praha - Strahov 4.14
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) sedmiboj/Žky 22 Praha - Přátelství 2592
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m př./Žky/B04 5 Praha - Přátelství 20.13
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B06 5 Praha - Přátelství 22.06
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 3kg/Žky 23 Praha - Přátelství 07.25
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žky 20 Praha - Přátelství 4.19
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) oštěp 500g/Žky 7 Praha - Přátelství 23.00
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žky/B01 14 Praha - Přátelství 3:07.17
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Žky 23 Praha - Přátelství 1.29
25.09.2018 Vrhačský trojboj žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrh. tr./Žky 5 Praha - Stadion mládeže 0843
25.09.2018 Vrhačský trojboj žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) oštěp 500g/Žky Praha - Stadion mládeže 20.74
25.09.2018 Vrhačský trojboj žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 6 Praha - Stadion mládeže 06.42
25.09.2018 Vrhačský trojboj žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) disk 0,75kg/Žky 5 Praha - Stadion mládeže 18.00
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/B03 1 Praha - Podvinný mlýn 14.29
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B05 4 Praha - Eden 21.79
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) dálka/Žky 19 Praha - Eden 4.32
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) disk 0,75kg/Žky/F 16 Praha - Přátelství 17.09
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žky/F 24 Praha - Přátelství 3.78
28.06.2018 III. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/B04 2 Praha - Stadion mládeže 14.24
28.06.2018 III. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Ž 13 Praha - Stadion mládeže 4.30
19.06.2018 III. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/B04 1 Praha - Stadion mládeže 08.96
19.06.2018 III. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Žky 13 Praha - Stadion mládeže 4.25
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žky/K 22 Praha - Děkanka 4.42
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) disk 0,75kg/Žky/F 9 Praha - Přátelství 18.24
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žky/F 17 Praha - Přátelství 4.03
28.05.2018 II. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Ž 14 Praha - Stadion mládeže 4.33
18.05.2018 I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) dálka/Ž Praha - Podvinný mlýn DNS
16.05.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva - skupina A (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B05 5 Praha - Děkanka 23.03
16.05.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva - skupina A (Spartak Praha 4) dálka/Žky 8 Praha - Děkanka 4.18
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) dálka/Ž 20 Praha-Juliska 4.11
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) sprint. tr/Ž 27 Praha - Kotlářka 1419
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) 200 m/Ž/B03 4 Praha - Kotlářka 31.62
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) 100 m/Ž/B06 3 Praha - Kotlářka 14.67
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) 60 m/Ž/B02 6 Praha - Kotlářka 09.10
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žky 33 Praha-Strahov 3.74
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B12 6 Praha-Stromovka 09.07
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žky/R3 4 Praha - Strahov 08.90