Karta atleta

Export do excelu
  • Pastuchová Aneta
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér Veronika Purmanová/Tomáš Purman
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.93 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
60 m 08.92 h Nehvizdy 6.1.2019
100 m 14.56 Praha - Podvinný mlýn 18.5.2018
150 m 22.51 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2018
150 m 21.64 h Praha-Stromovka 7.2.2018
200 m 31.51 Praha - Podvinný mlýn 12.9.2018
300 m 50.79 h Praha-Stromovka 31.1.2018
600 m 2:10.44 Praha - Podvinný mlýn 1.6.2017
800 m 3:10.33 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 11.44 Praha - Eden 21.9.2017
60 m překážek 10.31 h Nehvizdy 10.3.2019
100 m překážek 16.81 Praha - Podvinný mlýn 19.6.2018
200 m překážek 34.24 Praha - Eden 5.9.2018
pětiboj 1628 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
hod kriketovým míčkem 25.86 Praha - Podvinný Mlýn 1.5.2017
skok daleký 4.47 Praha - Podvinný mlýn 19.6.2018
skok daleký 4.48 h Praha-Strahov 22.2.2018
skok vysoký 1.19 Praha - Jeseniova 18.5.2017
skok vysoký 1.35 h Nehvizdy 20.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.93 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
60 m 08.92 h Nehvizdy 6.1.2019
150 m 22.74 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
150 m 21.92 h Praha - Stromovka 9.1.2019
300 m 52.13 h Praha - Stromovka 16.1.2019
60 m překážek 10.31 h Nehvizdy 10.3.2019
100 m překážek 21.56 Praha - Eden 19.6.2019
200 m překážek 35.32 Praha - Kotlářka 28.5.2019
skok daleký 4.22 Praha - Děkanka 13.6.2019
skok daleký 4.46 h Nehvizdy 24.2.2019
skok vysoký 1.35 h Nehvizdy 20.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žky/R6 Praha - Strahov DNS
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B7 4 Praha-Stromovka 21.82
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B7 3 Praha-Stromovka 51.90
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/B07 MS Praha - Podvinný mlýn 14.60
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/Ž/B06 MS Praha - Podvinný mlýn 31.51
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žky/B03 2 Praha - Eden 34.24
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žky/B02 5 Praha - Eden 17.28
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žky/F 15 Praha - Přátelství 4.29
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m př./Žky/B03 5 Praha - Přátelství 18.73
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) dálka/Žky 7 Praha - Podvinný mlýn 4.47
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 100 m př./Žky/B02 2 Praha - Podvinný mlýn 16.81
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/R04 3 Praha - Děkanka 17.48
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m př./Žky/B04 3 Praha - Děkanka 34.30
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 200 m př./Žky/B01 3 Praha - Vokovice 34.36
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) dálka/Žky 9 Praha - Vokovice 4.25
18.05.2018 I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/B09 2 Praha - Podvinný mlýn 14.56
18.05.2018 I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) dálka/Ž 11 Praha - Podvinný mlýn 4.45
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m př./Žky/B4 2 Praha-Stromovka 18.3
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 10 Praha-Stromovka 4.45
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žky/B1 6 Praha - Podvinný mlýn 22.51
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/B1 2 Praha - Podvinný mlýn 09.44
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B15 4 Praha-Strahov 21.96
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žky 13 Praha-Strahov 4.48
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B15 1 Praha-Stromovka 21.64
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B3 6 Praha-Stromovka 50.79
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žky/R4 4 Praha - Strahov 10.59
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) dálka/Žky/F 13 Praha - Strahov 4.32
24.01.2018 Oddílové závody A. C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) dálka/Žky/F Nehvizdy 4.34
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/FB Nehvizdy 08.97
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/R3 4 Nehvizdy 08.93
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žky/FA Nehvizdy 11.09
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žky/R2 1 Nehvizdy 10.74
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) výška/Žky Nehvizdy DNS
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B9 5 Praha - Stromovka 09.29
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B21 5 Praha - Stromovka 23.11
07.01.2018 Oddílové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/R4 1 Nehvizdy 09.04
07.01.2018 Oddílové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/FB Nehvizdy 09.09
07.01.2018 Oddílové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) výška/Žky 10= Nehvizdy 1.20