Karta atleta

Export do excelu
  • Mendelová Eliška
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.09 Varnsdorf 17.05.2017
60 m 08.93 h Jablonec nad Nisou 23.01.2019
150 m 23.51 Jablonec nad Nisou 05.06.2016
150 m 22.47 h Jablonec nad Nisou 03.02.2018
200 m 29.76 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
300 m 47.70 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
800 m 3:02.04 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
60 m překážek 12.50 Jablonné v Podještědí 21.06.2016
60 m překážek 10.33 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
200 m překážek 33.78 Stará Boleslav 12.09.2018
300 m překážek 50.43 Nové Město nad Metují 26.05.2018
pohár rozhlasu 0814 Rumburk 14.05.2019
pětiboj hala 1759 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
hod diskem 0,75kg 22.61 Stará Boleslav 12.09.2018
hod diskem 1kg 23.26 Jablonec nad Nisou 18.08.2018
hod kladivem 3kg 31.92 Jablonec nad Nisou 15.06.2019
hod oštěpem 400g 30.41 Bílina 30.09.2017
hod oštěpem 500g 35.30 Jičín 05.05.2019
hod kriketovým míčkem 52.86 Jablonec nad Nisou 18.06.2017
vrh koulí 2kg 09.68 Jablonné v Podještědí 13.09.2017
vrh koulí 2kg 09.54 h Jablonec nad Nisou 02.12.2017
vrh koulí 3kg 09.11 Rumburk 14.05.2019
vrh koulí 3kg 10.13 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
skok daleký 4.15 Rumburk 14.05.2019
skok daleký 4.17 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m př./Žky/B1 2 Stará Boleslav 33.78
12.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) disk 0,75kg/Žky/F 5 Stará Boleslav 22.61
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) disk 1kg/Dky 9 Jablonec nad Nisou 23.26
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) oštěp 500g/Dky 6 Jablonec nad Nisou 30.79
03.06.2018 KPJ starší žactvo (AC Mladá Boleslav) 200 m př./Žky/B01 6 Mladá Boleslav 33.82
03.06.2018 KPJ starší žactvo (AC Mladá Boleslav) oštěp 500g/Žky 6 Mladá Boleslav 28.97
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) oštěp 500g/Dky/F 9 Nové Město nad Metují 25.31
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 300 m př./Dky/B02 2 Nové Město nad Metují 50.43
14.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Děčín, Kategorie III a IV (Václav Zemler, info@zs-namesti.cz, 737236953) poharR/Žky Varnsdorf 0000
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) oštěp 500g/Dky/F 18 Pardubice 24.27
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) disk 1kg/Dky/F 8 Pardubice 22.95
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žky/B11 2 Jablonec nad Nisou 22.47
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 3kg/Žky/F 17 Jablonec nad Nisou 07.48