Karta atleta

Export do excelu
  • Johana Soukupová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Radikovský Martin
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.81 h Nymburk 02.12.2018
60 m 08.64 Kolín 03.06.2019
150 m 21.94 Kolín 14.06.2019
300 m 49.34 h Praha-Strahov 14.01.2018
300 m 46.67 Kolín 14.06.2019
800 m 3:22.63 Kolín 20.09.2018
skok vysoký 1.10 h Kolín 13.12.2017
skok daleký 4.57 Kolín 27.05.2018
skok daleký 4.20 h Nymburk 02.12.2018
vrh koulí 3kg 07.05 Kolín 20.09.2018
pohár rozhlasu 0984 Kolín 04.05.2018
čtyřboj 1392 Kolín 20.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.76 Kolín 04.06.2018
60 m 08.81 h Nymburk 02.12.2018
300 m 49.34 h Praha-Strahov 14.01.2018
300 m 48.78 Kladno 27.04.2018
800 m 3:22.63 Kolín 20.09.2018
skok daleký 4.57 Kolín 27.05.2018
skok daleký 4.20 h Nymburk 02.12.2018
vrh koulí 3kg 07.05 Kolín 20.09.2018
pohár rozhlasu 0984 Kolín 04.05.2018
čtyřboj 1392 Kolín 20.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky Nymburk 4.20
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/B02 3 Nymburk 08.81
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) čtyřboj/Žky 15 Kolín 1392
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) 60 m/Žky 7 Kolín 08.99
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) 800 m/Žky 30 Kolín 3:22.63
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) vrh koulí 3kg/Žky 8 Kolín 07.05
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) skok daleký/Žky 13 Kolín 3.97
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/Žky/KG 13 Brno 4.14
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/R20 4 Brno 08.77
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm Kolín 4.17
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/F 5 Kolín 08.76
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/R04 2 Kolín 08.80
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R05 2 Kolín 08.90
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky 12 Kolín 4.57
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 300 m/Žky/B04 5 Kolín 48.79
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 60 m/Žky/R08 5 Kolín 09.08
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) skok daleký/Žky 7 Kolín 4.54
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žkm 11 Kolín 09.08
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok daleký/Žkm Kolín 4.54
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žkm Kolín 0984
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B02 4 Kladno 48.78
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R07 5 Kladno 08.92
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 150 m/Žky/B01 Kolín DNS
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 60 m/Žky/B03 Kolín DNS
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 300 m/Žky/B4 2 Praha-Strahov 49.34
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m/Žky/R12 4 Praha-Strahov 08.81