Karta atleta

Export do excelu
  • Hendrychová Julie
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Valašské Meziříčí
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.99 Uherské Hradiště 24.4.2018
60 m 08.82 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
100 m 14.70 Ostrava 25.8.2019
150 m 22.32 Ostrava 14.9.2017
150 m 20.89 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
300 m 44.02 Brno 9.9.2019
300 m 44.00 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
400 m 61.55 Hranice 18.5.2019
800 m 2:18.37 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
800 m 2:21.48 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
1500 m 5:04.86 Ostrava 25.8.2019
200 m překážek 33.32 Uherské Hradiště 26.4.2019
pohár rozhlasu 1218 Uherské Hradiště 23.5.2018
čtyřboj 1915 Kolín 11.10.2017
hod oštěpem 400g 23.10 Frýdek-Místek 13.6.2017
hod oštěpem 500g 16.38 Uherské Hradiště 24.4.2018
hod kriketovým míčkem 53.77 Ostrava 14.9.2017
vrh koulí 2kg 06.64 h Ostrava 8.1.2017
skok daleký 4.86 Otrokovice 5.9.2019
skok daleký 4.76 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.99 Uherské Hradiště 18.6.2019
60 m 08.82 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
100 m 14.70 Ostrava 25.8.2019
150 m 20.89 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
300 m 44.02 Brno 9.9.2019
300 m 44.00 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
400 m 61.55 Hranice 18.5.2019
800 m 2:18.37 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
800 m 2:21.48 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
1500 m 5:04.86 Ostrava 25.8.2019
200 m překážek 33.32 Uherské Hradiště 26.4.2019
skok daleký 4.86 Otrokovice 5.9.2019
skok daleký 4.76 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žky/B1 12 Jihlava 2:26.89
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Žky/B01 4 Brno-Pod Palackého vrchem 2:24.52
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žky/F 6 Uherské Hradiště 4.72
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žky/B03 3 Uherské Hradiště 34.15
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/B03 4 Uherské Hradiště 09.31
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) dálka/Žky/F Uherské Hradiště 4.79
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 800 m/Žky/B01 2 Uherské Hradiště 2:28.22
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žky Uherské Hradiště 1218
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) dálka/Ž 17 Olomouc 4.50
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 800 m/Ž/B1 3 Olomouc 2:27.42
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/B02 1 Uherské Hradiště 08.99
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žky/F Uherské Hradiště 4.68
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Žky Uherské Hradiště 2:35.90
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žky 4 Frýdek-Místek 2:33.32
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/B01 5 Frýdek-Místek 09.05
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žky 7 Frýdek-Místek 4.47
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/B02 4 Uherské Hradiště 08.99
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 500g/Žky 15 Uherské Hradiště 16.38
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Žky/F Uherské Hradiště 2:33.47
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R8 4 Ostrava 08.99
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B2 2 Ostrava 2:33.72