Karta atleta

Export do excelu
  • Kulichová Klaudie
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.60 Opava 26.9.2018
60 m 09.21 h Ostrava 3.2.2017
150 m 21.40 Třinec 12.5.2018
150 m 21.26 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
200 m 28.07 Třinec 9.6.2018
300 m 44.41 Třinec 20.6.2018
300 m 45.12 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
500 m 1:27.4 Frýdek-Místek 23.5.2018
600 m 1:55.3 Frýdek-Místek 11.4.2018
800 m 2:36.55 Opava 26.9.2018
800 m 2:42.51 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
1 anglická míle 6:46.5 Frýdek-Místek 29.6.2016
60 m překážek 11.27 Frýdek-Místek 13.6.2017
60 m překážek 10.02 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
100 m překážek 17.28 Brno 10.9.2018
200 m překážek 33.23 Třinec 22.5.2018
pohár rozhlasu 1147 Třinec 15.5.2018
pětiboj 1818 Třinec 7.5.2017
pětiboj hala 2002 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
sedmiboj 3116 Třinec 12.5.2018
čtyřboj 2020 Opava 26.9.2018
hod oštěpem 400g 18.52 Hranice 1.10.2017
hod oštěpem 500g 24.83 Třinec 20.8.2018
hod kriketovým míčkem 33.92 Brno 5.9.2016
vrh koulí 2kg 05.47 Třinec 21.8.2017
vrh koulí 3kg 06.85 Třinec 12.5.2018
vrh koulí 3kg 07.65 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
skok daleký 4.37 Třinec 12.5.2018
skok daleký 3.90 h Ostrava 13.1.2018
skok vysoký 1.40 Frýdek-Místek 1.5.2018
skok vysoký 1.32 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:42.51 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
60 m překážek 10.14 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
pětiboj hala 2002 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
vrh koulí 3kg 07.65 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
skok vysoký 1.32 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B06 1 Ostrava - Vítkovice 45.12
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B09 2 Ostrava - Vítkovice 21.26
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R02 4 Ostrava - Vítkovice 10.02
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) čtyřboj/Žky 6 Opava 2020
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B02 1 Opava 08.60
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Žky 15 Opava 06.58
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) dálka/Žky 4 Opava 4.49
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) 800 m/Žky Opava 2:36.55
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 100 m př./Žky/R10 1 Brno 17.28
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žky/B16 3 Brno 44.76
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žky/B01 3 Třinec 44.56
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 200 m př./Žky/B02 2 Třinec 33.87
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B04 3 Břeclav 28.49
20.08.2018 Hurá na ligu (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž 4 Třinec 4.12
20.08.2018 Hurá na ligu (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky Třinec 24.83
20.08.2018 Hurá na ligu (TJ TŽ Třinec) 150 m/Ž Třinec 21.80
20.08.2018 Hurá na ligu (TJ TŽ Třinec) 60 m/Ž Třinec 08.74
20.06.2018 Desítka na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žky/F Třinec 44.41
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žky/B02 1 Frýdek-Místek 45.68
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 100 m př./Žky/B03 2 Frýdek-Místek 18.60
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/B03 4 Třinec 28.07
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žky/B04 Brno-Pod Palackého vrchem DNS
23.05.2018 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 500 m/Žky 5 Frýdek-Místek 1:27.4
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky/F 22 Třinec 4.20
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 200 m př./Žky/B03 1 Třinec 33.23
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek - Místek-Třinec Kategorie III a IV (Szmeková Emilie) výška/Žky 6= Třinec 1.34
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek - Místek-Třinec Kategorie III a IV (Szmeková Emilie) poharR/Žky 4 Třinec 1147
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek - Místek-Třinec Kategorie III a IV (Szmeková Emilie) 60 m/Žky Třinec 08.51
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) sedmiboj/Žky 14 Třinec 3116
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky/F 7 Třinec 2:44.96
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky/F 11 Třinec 19.13
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky/F 15 Třinec 06.85
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky/F 14 Třinec 4.37
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 15 Třinec 1.34
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žky/B03 3 Třinec 17.55
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B02 3 Třinec 21.40
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 100 m př./Žky/B03 3 Opava 17.81
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žky/B01 8 Opava 47.12
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) výška/Žky 18 Opava 1.32
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/B06 4 Frýdek-Místek 08.98
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žky 6 Frýdek-Místek 2:44.60
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žky 12 Frýdek-Místek 4.32
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) výška/Žky Frýdek-Místek 1.40
27.04.2018 Zahajovací závody oddílu (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žky Třinec 47.25
27.04.2018 Zahajovací závody oddílu (TJ TŽ Třinec) výška/Ž/F Třinec 1.30
27.04.2018 Zahajovací závody oddílu (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž/F 5 Třinec 4.04
27.04.2018 Zahajovací závody oddílu (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B01 3 Třinec 09.04
27.04.2018 Zahajovací závody oddílu (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky/F 5 Třinec 14.92
27.04.2018 Zahajovací závody oddílu (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B01 2 Třinec 21.79
11.04.2018 27. ročník Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek z.s.) 600 m/Žky 7 Frýdek-Místek 1:55.3
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B4 Ostrava - Vítkovice DNS
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R4 4 Ostrava - Vítkovice 10.74
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Žky 31 Ostrava 2001
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/B5 2 Ostrava 10.79
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 14 Ostrava 1.31
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 32 Ostrava 06.22
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 13 Ostrava 3.90
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B3 7 Ostrava 2:52.16