Karta atleta

Export do excelu
  • Malátová Magdaléna
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Kárníková Veronika
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.11 Praha - Podvinný mlýn 19.06.2018
60 m 08.64 h Praha - Stromovka 01.02.2020
150 m 21.45 Praha - Děkanka 10.06.2018
150 m 21.09 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 28.26 h Praha - Stromovka 01.02.2020
300 m 46.15 Praha - Děkanka 13.06.2019
300 m 45.77 h Praha - Strahov 17.01.2020
600 m 1:53.99 Praha - Juliska 18.05.2017
800 m 2:47.26 Praha - Kotlářka 07.06.2017
800 m 2:49.14 h Praha - Strahov 27.01.2018
60 m překážek 11.79 Praha - Eden 21.09.2017
60 m překážek 12.90 h Praha - Stromovka 19.02.2017
100 m překážek 21.0 Praha-Stromovka 16.05.2018
hod diskem 0,75kg 10.39 Praha-Vinohrady 02.05.2018
hod kriketovým míčkem 29.52 Praha - Eden 21.09.2017
vrh koulí 2kg 08.50 Praha-Jeseniova 07.09.2017
vrh koulí 3kg 08.60 Praha - Přátelství 19.06.2019
skok daleký 3.80 Praha - Stromovka 01.06.2017
skok daleký 3.74 h Praha - Stromovka 09.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.64 h Praha - Stromovka 01.02.2020
150 m 21.09 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 28.26 h Praha - Stromovka 01.02.2020
300 m 45.77 h Praha - Strahov 17.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.09.2018 2. kolo finále "B" MPD žactva (Atletický školní klub Mazurská) 150 m/Žky/B01 Praha - ZŠ Mazurská DNS
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/B04 2 Praha - Podvinný mlýn 09.11
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žky/B02 3 Praha - Podvinný mlýn 21.60
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B06 1 Praha - Děkanka 21.45
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m př./Žky/B4 4 Praha-Stromovka 21.0
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B3 2 Praha-Stromovka 22.19
02.05.2018 Veřejné závody žactva + vložený závod Dorostu, Juniorstva a Dospělých v chůzi na 3km (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) disk 0,75kg/Žky/F 14 Praha-Vinohrady 10.39
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 800 m/Žky/B3 3 Praha - Strahov 2:49.14