Karta atleta

Export do excelu
  • Stará Evelína
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.88 Praha - Děkanka 16.5.2018
60 m 08.70 h Praha - Strahov 15.12.2018
100 m 13.73 Praha - Stadion mládeže 28.6.2018
150 m 20.45 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
200 m 30.14 Praha - Kotlářka 26.4.2018
300 m 44.54 Praha - Děkanka 9.5.2019
600 m 2:08.82 Praha-Strahov 9.6.2016
800 m 2:32.77 Praha - Stromovka 27.5.2019
800 m 2:46.97 h Praha-Stromovka 20.12.2018
60 m překážek 11.96 Praha - Přátelství 14.9.2017
60 m překážek 11.00 h Praha-Juliska 30.1.2019
100 m překážek 18.41 Praha - Děkanka 4.5.2019
200 m překážek 33.75 Praha - Kotlářka 28.5.2019
sprintérský trojboj 1607 Praha - Kotlářka 26.4.2018
pohár rozhlasu 1123 Praha- Stromovka 24.4.2019
pětiboj 1666 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
sedmiboj 3082 Praha - Děkanka 4.5.2019
hod oštěpem 500g 14.37 Praha - Děkanka 4.5.2019
hod kriketovým míčkem 25.76 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
vrh koulí 2kg 06.72 Praha - Děkanka 20.6.2017
vrh koulí 2kg 07.99 h Praha-Stromovka 21.12.2017
vrh koulí 3kg 06.81 Praha - Děkanka 4.5.2019
vrh koulí 3kg 06.42 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok daleký 4.72 Kolín 1.5.2019
skok daleký 4.65 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok vysoký 1.27 Praha - Děkanka 4.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.72 h Praha - Strahov 17.2.2019
100 m 13.81 Praha - Kotlářka 17.5.2019
150 m 20.45 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
300 m 44.54 Praha - Děkanka 9.5.2019
800 m 2:32.77 Praha - Stromovka 27.5.2019
60 m překážek 11.00 h Praha-Juliska 30.1.2019
100 m překážek 18.41 Praha - Děkanka 4.5.2019
200 m překážek 33.75 Praha - Kotlářka 28.5.2019
pohár rozhlasu 1123 Praha- Stromovka 24.4.2019
sedmiboj 3082 Praha - Děkanka 4.5.2019
hod oštěpem 500g 14.37 Praha - Děkanka 4.5.2019
vrh koulí 3kg 06.81 Praha - Děkanka 4.5.2019
skok daleký 4.72 Kolín 1.5.2019
skok daleký 4.48 h Praha-Juliska 30.1.2019
skok vysoký 1.27 Praha - Děkanka 4.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m př./Žky/B02 1 Praha-Stromovka 11.05
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m/Žky/B02 2 Praha-Stromovka 08.79
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 800 m/Žky/B02 2 Praha-Stromovka 2:46.97
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) koule 3kg/Žky/F 11 Praha-Stromovka 06.42
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) dálka/Žky/F 4 Praha-Stromovka 4.65
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žky/R8 2 Praha - Strahov 08.70
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) dálka/Žky/FB 7 Praha - Strahov 4.46
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B04 5 Praha - Eden 09.02
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) dálka/Žky 18 Praha - Eden 4.36
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žky/F 16 Praha - Přátelství 4.26
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žky/B05 2 Praha - Přátelství 09.07
28.06.2018 III. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/B03 1 Praha - Stadion mládeže 13.73
28.06.2018 III. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Ž 9 Praha - Stadion mládeže 4.44
19.06.2018 III. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m př./Žky/B02 5 Praha - Stadion mládeže 36.37
19.06.2018 III. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Žky 8 Praha - Stadion mládeže 4.59
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žky/K 13 Praha - Děkanka 4.60
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m př./Žky/B02 4 Praha - Přátelství 33.85
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žky/F Praha - Přátelství 4.68
28.05.2018 II. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 800 m/Ž/F 7 Praha - Stadion mládeže 2:40.15
18.05.2018 I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/B04 1 Praha - Podvinný mlýn 14.15
18.05.2018 I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) dálka/Ž 13 Praha - Podvinný mlýn 4.42
16.05.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva - skupina A (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B04 1 Praha - Děkanka 08.88
16.05.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva - skupina A (Spartak Praha 4) dálka/Žky 4 Praha - Děkanka 4.41
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B03 4 Praha-Juliska 09.04
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) dálka/Ž 16 Praha-Juliska 4.33
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) sprint. tr/Ž 21 Praha - Kotlářka 1607
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) 60 m/Ž/B01 4 Praha - Kotlářka 08.89
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) 200 m/Ž/B04 3 Praha - Kotlářka 30.14
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) 100 m/Ž/B01 3= Praha - Kotlářka 14.42
25.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Pačesová Eva, eva.paces@centru) 60 m/Žky/B4 2 Praha- Stromovka 08.98
25.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Pačesová Eva, eva.paces@centru) dálka/Žky Praha- Stromovka 4.24
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žky 23 Praha-Strahov 4.10
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B20 1 Praha-Stromovka 08.80