Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Ptáčníková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Rumburk, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.70 Jablonec nad Nisou 02.05.2019
100 m 14.06 Jablonec nad Nisou 13.06.2020
150 m 22.02 Mladá Boleslav 09.09.2019
200 m 30.66 Liberec 09.06.2019
300 m 49.32 Jablonec nad Nisou 02.05.2019
400 m 71.88 Mladá Boleslav 27.06.2020
skok daleký 3.31 Jičín 14.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.25 Liberec 05.09.2018
100 m 14.83 Turnov 16.09.2018
150 m 24.14 Jablonec nad Nisou 24.05.2018
200 m 32.28 Liberec 10.06.2018
skok daleký 3.52 Rumburk 03.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 5. kolo KPD dospělí (AC Turnov, z. s.) 100 m/Ž/B01 6 Turnov 14.83
05.09.2018 Finále KPD staršího žactva LKAS (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Žky/FB 5 Liberec 09.30
05.09.2018 Finále KPD staršího žactva LKAS (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Žky/R02 6 Liberec 09.25
17.06.2018 3. kolo KPD dospělých (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) 100 m/Ž/B02 1 Jablonec nad Nisou 14.52
14.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva skupina A (AC Česká Lípa) 60 m/Žky/FA 6 Česká Lípa 09.10
14.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva skupina A (AC Česká Lípa) 150 m/Žky/B03 3 Česká Lípa 22.85
14.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva skupina A (AC Česká Lípa) 60 m/Žky/R03 3 Česká Lípa 08.96
10.06.2018 2.kolo KPD LKAS M+Ž (AC Slovan Liberec, z.s. ) 200 m/Ž/B02 5 Liberec 32.28
10.06.2018 2.kolo KPD LKAS M+Ž (AC Slovan Liberec, z.s. ) 100 m/Ž/B02 Liberec DNS
24.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva, skupina A (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/R01 5 Jablonec nad Nisou 09.43
24.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva, skupina A (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/FB 5 Jablonec nad Nisou 09.39
24.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva, skupina A (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žky/B02 7 Jablonec nad Nisou 24.14
20.05.2018 1. kolo KPD dospělých (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/B01 6 Jablonec nad Nisou 15.30
03.05.2018 1. kolo KPD staršího žactva skupina A (AC Rumburk, z.s.) 60 m/Žky/R03 4 Rumburk 09.29
03.05.2018 1. kolo KPD staršího žactva skupina A (AC Rumburk, z.s.) skok daleký/Žky 14 Rumburk 3.52
28.04.2018 4. Horst-Seifert-Meeting (HSG Turbine Zittau) 100 m/Žky/R1 5 Zittau 15.31
28.04.2018 4. Horst-Seifert-Meeting (HSG Turbine Zittau) skok daleký/Žky 29 Zittau 3.19