Karta atleta

Export do excelu
  • Teplá Adéla
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.14 Břeclav 4.5.2019
60 m 08.12 h Ostrava 2.3.2019
150 m 19.51 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
150 m 19.50 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
200 m 27.21 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
300 m 43.43 Brno 10.9.2018
pohár rozhlasu 1241 Brno - ZŠ Laštůvkova 7.5.2019
vrh koulí 3kg 10.58 Břeclav 17.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.14 Břeclav 4.5.2019
60 m 08.12 h Ostrava 2.3.2019
150 m 19.50 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
200 m 27.21 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
pohár rozhlasu 1241 Brno - ZŠ Laštůvkova 7.5.2019
vrh koulí 3kg 10.58 Břeclav 17.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žky/R1 4 Jablonec nad Nisou 19.72
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R03 2 Hranice 08.47
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žky/B01 4 Hranice 19.94
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/FB Hranice 08.45
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/R16 2 Brno 08.36
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žky/B16 1 Brno 43.43
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/B01 2 Břeclav 19.86
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/R02 2 Břeclav 08.36
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/FA 4 Břeclav 08.31
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Žky/B02 2 Brno-Pod Palackého vrchem 19.51
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žky/R03 2 Brno-Pod Palackého vrchem 08.35
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/R08 2 Břeclav 08.49
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/B08 1 Břeclav 20.00
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/R2 5 Ostrava 19.75
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R1 5 Ostrava 08.32
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Jky/B2 2 Ostrava 20.10
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R2 7 Ostrava - Vítkovice 08.38
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B3 2 Ostrava - Vítkovice 19.94
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R2 5 Ostrava 08.37
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B1 4 Ostrava 19.86