Karta atleta

Export do excelu
  • Petra Miková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.28 Stará Boleslav 22.08.2018
200 m 36.73 Stará Boleslav 31.08.2016
300 m 59.19 Stará Boleslav 22.08.2018
400 m 80.48 Stará Boleslav 05.09.2018
500 m 1:43.39 Stará Boleslav 07.09.2016
600 m 2:10.32 Kladno 08.06.2016
800 m 2:57.64 h Praha-Strahov 20.02.2016
800 m 2:57.89 Stará Boleslav 28.04.2017
1000 m 3:47.77 Stará Boleslav 13.05.2016
1500 m 6:20.62 h Praha-Strahov 11.01.2015
1500 m 5:57.1 Kolín 07.05.2016
3000 m 14:00.72 Stará Boleslav 02.09.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 14.00 Beroun 30.09.2017
skok daleký 3.66 Stará Boleslav 06.09.2017
vrh koulí 3kg 04.51 Stará Boleslav 09.05.2018
hod kriketovým míčkem 27.00 Stará Boleslav 07.10.2017
pohár rozhlasu 0363 Stará Boleslav 09.05.2018
pětiboj 1230 Stará Boleslav 07.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.28 Stará Boleslav 22.08.2018
300 m 59.19 Stará Boleslav 22.08.2018
400 m 80.48 Stará Boleslav 05.09.2018
800 m 3:00.25 Stará Boleslav 09.05.2018
1500 m 6:26.37 h Praha-Strahov 14.01.2018
1500 m 6:27.84 Beroun 15.06.2018
vrh koulí 3kg 04.51 Stará Boleslav 09.05.2018
pohár rozhlasu 0363 Stará Boleslav 09.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Ž/B01 4 Stará Boleslav 80.48
22.08.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Ž/B01 4 Stará Boleslav 59.19
22.08.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Ž/B02 8 Stará Boleslav 10.28
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1500 m/Žky/F 6 Beroun 6:27.84
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/F 12 Kolín 3:10.19
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) vrh koulí 3kg/Žky 22 Stará Boleslav 04.51
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) 800 m/Žky 6 Stará Boleslav 3:00.25
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) pohár rozhlasu/Žky Stará Boleslav 0363
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žky/F Kladno DNS
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 1500 m/Žky/B1 8 Praha-Strahov 6:26.37