Karta atleta

Export do excelu
  • Vacek Lukáš
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.62 České Budějovice 29.5.2016
50 m 06.83 h České Budějovice 8.12.2018
60 m 07.77 Nová Včelnice 10.6.2018
60 m 07.68 h Praha - Strahov 9.12.2018
100 m 16.95 České Budějovice 19.9.2013
150 m 19.32 Písek 3.6.2018
150 m 19.11 h Praha - Strahov 26.1.2019
200 m 29.66 Písek 8.5.2017
300 m 42.50 h Praha - Strahov 13.1.2019
400 m 75.84 Jindřichův Hradec 1.5.2017
600 m 2:14.78 České Budějovice 27.9.2015
800 m 2:59.99 Pacov 15.7.2017
800 m 2:56.48 h Praha - Strahov 17.2.2018
50 m překážek 09.26 České Budějovice 9.10.2016
50 m překážek 09.63 h Nová Včelnice 16.1.2016
60 m překážek 09.86 Nová Včelnice 10.6.2018
60 m překážek 09.58 h Praha - Strahov 16.2.2019
pětiboj 2005 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
pětiboj hala 1655 h Praha - Strahov 17.2.2018
čtyřboj 0888 České Budějovice 27.9.2015
čtyřboj 1372 h Jablonec nad Nisou 12.3.2016
trojboj 0691 České Budějovice 12.6.2014
hod kriketovým míčkem 39.02 Brno 10.9.2018
hod plným míčem 1kg 7.06 České Budějovice 12.6.2014
hod plným míčem 1kg 06.65 h Jablonec nad Nisou 21.3.2015
vrh koulí 2kg 06.01 Brno 23.4.2016
vrh koulí 3kg 07.59 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
vrh koulí 3kg 07.31 h Praha - Strahov 17.2.2018
vrh koulí 4kg 07.28 Nová Včelnice 12.5.2018
skok daleký 5.05 Písek 3.6.2018
skok daleký 5.24 h Praha - Strahov 26.1.2019
skok vysoký 1.47 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
Přespolní běh 0:02:13 Skalnice u Střelských Hoštic 15.3.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.68 h Praha - Strahov 26.1.2019
150 m 19.11 h Praha - Strahov 26.1.2019
300 m 42.50 h Praha - Strahov 13.1.2019
60 m překážek 09.58 h Praha - Strahov 16.2.2019
skok daleký 5.24 h Praha - Strahov 26.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žcm/B3 1 Praha - Strahov 19.32
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žcm/FA Praha - Strahov 07.86
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žcm/R1 2 Praha - Strahov 07.68
08.12.2018 14. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/Žcm/B1 1 České Budějovice 06.83
08.12.2018 14. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/Žcm/B1 1 České Budějovice 07.94
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B4 1 Praha-Stromovka 09.79
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B3 7 Praha-Stromovka 07.87
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žcm/B01 1 České Budějovice - Čtyři Dvory 08.04
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) pětiboj/Žcm České Budějovice - Čtyři Dvory 2005
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) koule 3kg/Žcm 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 07.59
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žcm 8 České Budějovice - Čtyři Dvory 3:08.48
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m př./Žcm/B01 1 České Budějovice - Čtyři Dvory 09.92
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) výška/Žcm České Budějovice - Čtyři Dvory 1.47
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R1 5 Brno 08.11
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) kriket/Žcm/KB 24 Brno 39.02
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žcm/KA 22 Brno 4.46
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 150 m/Žcm/R2 8 Brno 21.79
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žci/B01 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 07.94
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) dálka/Žci 7 České Budějovice - Čtyři Dvory 4.92
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žci/B02 2 České Budějovice - Čtyři Dvory 20.15
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) pětiboj/Žcm Pacov DNF
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žcm/F Pacov DNS
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žcm/F Pacov DNS
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m př./Žcm/F Pacov 10.91
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) kriket/Žcm/F Pacov 37.56
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žcm/F Pacov DNS
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žcm/B01 1 Nová Včelnice 07.77
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) dálka/Žcm Nová Včelnice 4.88
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m př./Žcm/B01 1 Nová Včelnice 09.86
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 150 m/Žci/B01 5 Písek 19.32
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 60 m/Žci/B01 7 Písek 08.06
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) dálka/Žci/F 8 Písek 5.05
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) dálka/Žci/F 8 Písek 4.85
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 60 m/Žci/R02 3 Písek 08.18
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 150 m/Žci/B02 3 Písek 19.88
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) 60 m/Žcm/R01 1 Veselí nad Lužnicí 08.44
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) 60 m/Žcm/F Veselí nad Lužnicí 08.17
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) 60 m př./Žcm/B01 1 Veselí nad Lužnicí 10.12
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) dálka/Žcm/F Veselí nad Lužnicí 4.74
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) dálka/Žcm České Budějovice - Čtyři Dvory 4.66
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/Žcm/B01 1 České Budějovice - Čtyři Dvory 08.84
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) koule 4kg/Žci/F 10 Nová Včelnice 07.28
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) dálka/Žci/F 12 Nová Včelnice 4.31
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) pětiboj/Žcm Nová Včelnice DNF
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 800 m/Žcm/F Nová Včelnice DNS
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 60 m př./Žcm/B01 4 Nová Včelnice 10.86
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) kriket/Žcm/F 8 Nová Včelnice 36.54
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) dálka/Žcm/F Nová Včelnice DNS
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žcm/B02 Nová Včelnice DNS
29.04.2018 Atletická neděle - jaro (Atletika Prachatice) 60 m/Žcm Prachatice 08.17
29.04.2018 Atletická neděle - jaro (Atletika Prachatice) 60 m př./Žcm Prachatice 10.06
29.04.2018 Atletická neděle - jaro (Atletika Prachatice) dálka/Žcm Prachatice 4.59
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žcm/F Brno 4.74
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m př./Žcm/F Brno 10.24
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žcm/B04 1 Brno 08.13
25.03.2018 Rozloučení s halou pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 50 m/Žcm České Budějovice 07.05
25.03.2018 Rozloučení s halou pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 60 m/Žcm České Budějovice 08.30
24.02.2018 8. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 50 m/Žcm České Budějovice 07.31
24.02.2018 8. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 60 m/Žcm České Budějovice 08.58
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích pětiboj h/Žcm Praha - Strahov 1655
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 60 m/Žcm/B01 1 Praha - Strahov 08.48
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích dálka/Žcm Praha - Strahov 4.80
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích koule 3kg/Žcm 7 Praha - Strahov 07.31
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 60 m př./Žcm/B05 1 Praha - Strahov 11.38
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 800 m/Žcm/B03 8 Praha - Strahov 2:56.48
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žcm/R01 1 Praha - Strahov 08.58
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žcm/B01 1 Praha - Strahov 21.36
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) dálka/Žcm/F Praha - Strahov 4.68
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žcm/F Praha - Strahov 08.50
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 150 m/Žci/B7 Praha - Strahov DNS
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žci/R3 2 Praha - Strahov 08.22
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) dálka/Žci/F 10 Praha - Strahov 4.80