Karta atleta

Export do excelu
  • Kohl Jonáš
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Nové Město nad Metují
  • Trenér Soňa Paarová
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.46 Nové Město nad Metují 21.07.2018
60 m 09.63 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017
150 m 21.58 Brno 10.09.2018
300 m 58.99 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017
600 m 2:05.38 Jaroměř 01.10.2016
800 m 3:06.31 Nové Město nad Metují 26.04.2018
60 m překážek 10.39 Trutnov 17.05.2018
60 m překážek 10.67 h Jablonec nad Nisou 08.12.2018
100 m překážek 17.57 Trutnov 26.05.2019
200 m překážek 37.89 Nová Paka 01.09.2018
pětiboj 1110 Nové Město nad Metují 26.04.2018
čtyřboj 0994 Nové Město nad Metují 22.09.2016
hod kriketovým míčkem 28.26 Nové Město nad Metují 04.05.2017
skok daleký 3.90 Nové Město nad Metují 26.04.2018
skok daleký 3.43 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.61 Trutnov 26.05.2019
100 m překážek 17.57 Trutnov 26.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žcm/B01 8 Jablonec nad Nisou 10.67
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R5 6 Brno 08.72
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žcm/KD 5 Brno 4.20
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 150 m/Žcm/R8 7 Brno 21.58
01.09.2018 4.kolo KPD staršího žactva Královéhradeckého kraje (Sokol Nová Paka) 200 m př./Žci/B02 3 Nová Paka 37.89
01.09.2018 4.kolo KPD staršího žactva Královéhradeckého kraje (Sokol Nová Paka) 60 m/Žci/B03 5 Nová Paka 09.25
28.08.2018 Běžecké úterý (TJ Sokol Jaroměř) 200 m př./Žcm Jaroměř 38.57
28.08.2018 Běžecké úterý (TJ Sokol Jaroměř) 60 m př./Žcm Jaroměř 11.82
21.07.2018 Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žcm/F Nové Město nad Metují 08.46
23.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/Žci/B01 8 Trutnov 08.81
23.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 150 m/Žci/B03 4 Trutnov 21.62
21.06.2018 3. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žcm/B01 7 Hradec Králové 09.08
21.06.2018 3. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m př./Žcm/B01 1 Hradec Králové 11.08
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/Žcm/R03 1 Trutnov 08.72
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m př./Žcm/B01 1 Trutnov 10.39
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/Žcm/FA Trutnov 08.50
28.04.2018 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) dálka/Žci/F 23 Dvůr Králové nad Labem 3.61
28.04.2018 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) 60 m/Žci/B06 2 Dvůr Králové nad Labem 08.76
26.04.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) pětiboj/Žcm Nové Město nad Metují 1110
26.04.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žcm/B01 2 Nové Město nad Metují 08.94
26.04.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) 800 m/Žcm Nové Město nad Metují 3:06.31
26.04.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) kriket/Žcm 7 Nové Město nad Metují 26.95
26.04.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) dálka/Žcm Nové Město nad Metují 3.90
26.04.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) 60 m př./Žcm/B03 1 Nové Město nad Metují 11.40