Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Děcký
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Stodůlky Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.04 h Praha - Juliska 11.01.2018
60 m 08.0 Praha - Stodůlky 09.06.2020
150 m 21.44 Praha - Děkanka 11.09.2018
600 m 1:56.72 Praha - Stromovka 01.06.2017
800 m 2:51.72 Praha - Přátelství 14.09.2017
60 m překážek (0.76) 12.16 h Praha - Juliska 11.01.2018
60 m překážek (0.76) 11.55 Praha - Děkanka 31.05.2018
60 m překážek (0.84) 10.01 h Praha - Strahov 19.01.2020
skok vysoký 1.35 Praha - Stodůlky 26.04.2018
skok daleký 4.26 Praha - Děkanka 31.05.2018
skok daleký 4.53 h Praha - Strahov 19.01.2020
vrh koulí 3kg 08.83 h Praha-Stromovka 21.02.2018
vrh koulí 3kg 10.02 Rudná 18.09.2018
vrh koulí 4kg 10.54 h Praha - Strahov 19.01.2020
vrh koulí 4kg 10.57 Praha - Stodůlky 09.06.2020
hod diskem 1kg 18.95 Praha - Stromovka 19.06.2019
hod kriketovým míčkem 44.34 Rudná 18.09.2018
pohár rozhlasu 0906 Stadion Přátelství 10.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.04 h Praha - Juliska 11.01.2018
60 m 09.20 Praha - Stodůlky 26.04.2018
150 m 21.44 Praha - Děkanka 11.09.2018
60 m překážek (0.76) 12.16 h Praha - Juliska 11.01.2018
60 m překážek (0.76) 11.55 Praha - Děkanka 31.05.2018
skok vysoký 1.35 Praha - Stodůlky 26.04.2018
skok daleký 3.97 h Praha - Juliska 11.01.2018
skok daleký 4.26 Praha - Děkanka 31.05.2018
vrh koulí 3kg 08.83 h Praha-Stromovka 21.02.2018
vrh koulí 3kg 10.02 Rudná 18.09.2018
hod kriketovým míčkem 44.34 Rudná 18.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) vrh koulí 3kg/Žcm/F Rudná 10.02
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 4 Rudná 44.34
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Žcm Praha - Děkanka 09.60
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 150 m/Žcm/B01 1 Praha - Děkanka 21.44
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 3kg/Žcm/F Praha - Podvinný mlýn 09.39
06.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žcm/B01 4 Praha - Podvinný mlýn 20.72
31.05.2018 3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B (Spartak Praha 4) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 1 Praha - Děkanka 11.55
31.05.2018 3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B (Spartak Praha 4) skok daleký/Žcm Praha - Děkanka 4.26
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina B (VSK FTVS Praha) 150 m/Žcm/B03 1 Praha - Vokovice 20.58
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina B (VSK FTVS Praha) vrh koulí 3kg/Žcm Praha - Vokovice 08.53
26.04.2018 3. veřejné závody PAS žactva (TJ Stodůlky Praha, z.s.) skok vysoký/Žci Praha - Stodůlky 1.35
26.04.2018 3. veřejné závody PAS žactva (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m/Žci/B01 3 Praha - Stodůlky 09.20
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žcm 7 Praha-Stromovka 3.96
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm Praha-Stromovka 08.83
11.01.2018 1. veřejné halové závody na Julisce (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/R12 2 Praha - Juliska 09.04
11.01.2018 1. veřejné halové závody na Julisce (TJ Dukla Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B9 1 Praha - Juliska 12.16
11.01.2018 1. veřejné halové závody na Julisce (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žcm 10 Praha - Juliska 3.97