Karta atleta

Export do excelu
  • Matyáš Čudlý
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Radikovský Martin
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.19 Brno 10.09.2019
60 m 07.88 h Praha - Strahov 12.01.2020
100 m 12.54 Kolín 12.06.2019
150 m 19.03 Čáslav 28.08.2020
300 m 40.36 Nové Město nad Metují 26.09.2020
800 m 2:34.33 Kolín 12.05.2018
60 m překážek (0.76) 10.38 Vlašim 10.06.2018
60 m překážek (0.76) 10.12 h Nymburk 02.12.2018
60 m překážek (0.84) 09.57 h Nymburk 18.02.2019
100 m překážek (0.84) 14.88 Nové Město nad Metují 26.09.2020
skok vysoký 1.84 h Praha - Stromovka 16.02.2020
skok vysoký 1.94 Jablonec nad Nisou 03.10.2020
skok daleký 5.09 h Praha - Strahov 13.01.2019
skok daleký 5.23 Vlašim 26.04.2019
hod oštěpem 500g 24.75 Nymburk 24.09.2017
pohár rozhlasu 0277 Kolín 04.05.2018
hod kriketovým míčkem 54.34 Kolín 03.06.2018
pětiboj 1885 Kolín 03.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.53 Kolín 12.05.2018
60 m 08.27 h Nymburk 02.12.2018
100 m 13.68 Kolín 22.08.2018
150 m 20.95 Čáslav 22.06.2018
800 m 2:34.33 Kolín 12.05.2018
60 m překážek (0.76) 10.38 Vlašim 10.06.2018
60 m překážek (0.76) 10.12 h Nymburk 02.12.2018
skok vysoký 1.30 Kolín 04.06.2018
skok vysoký 1.45 h Kolín 07.12.2018
skok daleký 4.93 Kolín 22.08.2018
skok daleký 4.87 h Nymburk 02.12.2018
hod oštěpem 500g 21.22 Vlašim 10.06.2018
pohár rozhlasu 0277 Kolín 04.05.2018
hod kriketovým míčkem 54.34 Kolín 03.06.2018
pětiboj 1885 Kolín 03.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2018 Kolínská vánoční laťka ZŠ + Nejrychlejší páťák (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci 4 Kolín 1.45
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm/FA Nymburk 10.12
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/FA Nymburk 08.27
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm Nymburk 4.87
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R01 3 Nymburk 10.14
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/R03 1 Nymburk 08.31
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) čtyřboj/Žcm Nymburk DNF
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 60 m/Žcm/B04 1 Nymburk 08.83
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) hod oštěpem 500g/Žcm 7 Nymburk 19.67
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 800 m/Žcm Nymburk DNS
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) skok daleký/Žcm Nymburk DNS
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/M 9 Kolín 4.93
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/M Kolín DNF
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B4 6 Kolín 13.68
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B4 Kolín DNS
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B4 7 Kolín 08.64
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 150 m/Žcm/B03 1 Čáslav 20.95
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Čáslav 10.44
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 500g/Žcm 11 Vlašim 21.22
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 7 Vlašim 10.38
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm 9 Kolín 46.07
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žcm 5= Kolín 1.30
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Vlašim 10.31
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm 14 Kolín 1885
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 7 Kolín 10.51
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm Kolín 54.34
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B1 8 Kolín 08.62
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 18 Kolín 4.36
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B1 6 Kolín 2:35.74
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 11 Stará Boleslav 40.60
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 1 Stará Boleslav 10.59
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm Kolín 1860
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B04 2 Kolín 2:34.33
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 1 Kolín 10.65
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B03 2 Kolín 08.53
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 4 Kolín 4.44
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm Kolín 48.09
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žcm Kolín 0277
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) hod kriketovým míčkem/Žcm Kolín 46.32
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok vysoký/Žcm Kolín NM
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm Kolín 10.65
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) skok vysoký/Žcm Kolín 1.30
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm Český Brod 12.2
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm 10= Český Brod 09.1
17.02.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm Český Brod 11.00
17.02.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm Český Brod 09.38
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Praha - Strahov 10.58
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň skok vysoký/Žcm/F 11 Praha - Strahov 1.30
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm 5 Veletov 09.53
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm Veletov 11.46
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žcm Veletov 1.30
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm Český Brod 11.3
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm 18= Český Brod 09.5
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žcm 9 Český Brod 1.23