Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Kremser
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Jakub Ševčík
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.01 h Ostrava 08.01.2017
60 m 08.20 Třinec 24.05.2018
150 m 19.60 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 19.06 Opava 09.06.2020
300 m 41.62 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
300 m 40.73 Opava 09.06.2020
400 m 58.75 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
600 m 1:45.81 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
800 m 2:56.38 h Ostrava 11.02.2017
800 m 2:11.34 Břeclav 27.09.2020
60 m překážek (0.76) 14.92 h Ostrava 08.01.2017
60 m překážek (0.76) 11.79 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
skok vysoký 1.25 Ostrava - Vítkovice 05.12.2017
skok vysoký 1.30 h Praha - Stromovka 11.03.2018
skok daleký 5.12 Blansko 30.09.2018
skok daleký 5.19 h Ostrava - Vítkovice 08.12.2018
hod oštěpem 500g 22.68 Opava 11.05.2017
hod kriketovým míčkem 38.01 Ostrava 03.05.2017
pětiboj 1409 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.64 h Ostrava - Vítkovice 27.02.2018
60 m 08.20 Třinec 24.05.2018
150 m 19.98 Frýdek-Místek 06.09.2018
300 m 43.13 Šumperk 07.10.2018
300 m 42.19 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
800 m 2:27.08 Frýdek-Místek 01.05.2018
60 m překážek (0.76) 11.79 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
skok vysoký 1.30 h Praha - Stromovka 11.03.2018
skok daleký 5.12 Blansko 30.09.2018
skok daleký 5.19 h Ostrava - Vítkovice 08.12.2018
hod kriketovým míčkem 36.90 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
pětiboj 1409 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žcm 5 Ostrava - Vítkovice 5.04
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B02 1 Ostrava - Vítkovice 42.19
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žcm Ostrava - Vítkovice 5.19
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žcm/B02 1 Šumperk 43.13
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žcm/B01 5 Šumperk 20.01
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žcm/F Šumperk 5.05
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žcm/R02 2 Blansko 08.23
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) skok daleký/Žcm/F Blansko 5.12
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 150 m/Žcm/B02 5 Blansko 20.71
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žcm/FA 8 Blansko 08.37
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žcm Frýdek-Místek 5.03
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žcm/B01 2 Frýdek-Místek 19.98
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B01 3 Frýdek-Místek 08.29
11.06.2018 Ostravský běžecký pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm Ostrava - Vítkovice 2:32.14
04.06.2018 Čokoládová tretra - základní kolo 800 m/Žcm/B01 1 Ostrava 2:30.00
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žcm/F Třinec 4.81
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B01 3 Třinec 08.20
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žcm/B02 1 Třinec 44.58
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žcm/B1 Opava DNS
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žcm Opava 4.89
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B01 2 Opava 08.28
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žcm/B04 1 Opava 20.31
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/B06 1 Frýdek-Místek 08.42
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žcm Frýdek-Místek 2:27.08
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj/Žcm Ostrava- Vítkovice 1409
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/B03 1 Ostrava- Vítkovice 08.53
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B02 1 Ostrava- Vítkovice 2:49.82
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 2 Ostrava- Vítkovice 11.79
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žcm 4 Ostrava- Vítkovice 4.20
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 12 Ostrava- Vítkovice 36.90
11.03.2018 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (Pražský atletický svaz) skok vysoký/Žcm 7 Praha - Stromovka 1.30
27.02.2018 Kontrolní měřený trénink (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci Ostrava - Vítkovice 4.35
27.02.2018 Kontrolní měřený trénink (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/B1 5 Ostrava - Vítkovice 09.64