Karta atleta

Export do excelu
  • Beseda Ondřej
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.94 Praha - Eden 27.6.2018
60 m 08.06 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 19.95 Praha - Eden 27.6.2018
150 m 19.88 h Praha - Stromovka 13.2.2019
300 m 51.35 Praha - Děkanka 29.9.2016
300 m 44.77 h Praha - Stromovka 16.1.2019
800 m 2:49.13 Praha - Eden 27.4.2018
60 m překážek 11.26 Praha - Eden 27.4.2018
pohár rozhlasu 0436 Kladno 6.6.2017
pětiboj 1619 Praha - Eden 27.4.2018
hod kriketovým míčkem 36.23 Praha - Eden 27.4.2018
vrh koulí 3kg 06.21 Praha - Pekařka 17.5.2018
skok daleký 4.54 Praha - Vokovice 30.5.2018
skok daleký 4.60 h Praha-Strahov 1.3.2018
skok vysoký 1.26 Praha-Pekařka 21.6.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.06 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 19.88 h Praha - Stromovka 13.2.2019
300 m 44.77 h Praha - Stromovka 16.1.2019
skok daleký 4.40 h Praha-Juliska 30.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žcm/R3 1 Praha - Strahov 08.13
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B01 2 Praha - Eden 08.14
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B01 4 Praha - Eden 20.23
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B01 1 Praha - Eden 08.30
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B01 2 Praha - Eden 20.35
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R2 6 Brno 08.19
27.06.2018 11. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B01 5 Praha - Eden 07.94
27.06.2018 11. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B01 4 Praha - Eden 19.95
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 60 m/Žcm/B01 1 Praha-Pekařka 08.14
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) výška/Žcm 4 Praha-Pekařka 1.26
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/F Praha - Podvinný mlýn 4.89
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/R01 4 Praha - Podvinný mlýn 08.20
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/FA 4 Praha - Podvinný mlýn 08.16
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) 60 m př./Žcm/B01 1= Praha - Vokovice 11.29
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) dálka/Žcm Praha - Vokovice 4.54
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) koule 3kg/Žcm Praha - Pekařka 06.21
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 150 m/Žcm/B01 1 Praha - Pekařka 20.83
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 7 Praha - Eden 1619
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B01 1= Praha - Eden 08.20
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm Praha - Eden 4.49
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm 18 Praha - Eden 36.23
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B01 1 Praha - Eden 11.26
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B01 11 Praha - Eden 2:49.13
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žcm/B1 2 Praha-Strahov 08.51
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) dálka/Žcm Praha-Strahov 4.60
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha z.s.) 150 m/Žcm/B2 2 Praha-Stromovka 21.04
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha z.s.) 60 m/Žcm/B1 4 Praha-Stromovka 08.45
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B3 2 Praha-Stromovka 08.56
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B6 4 Praha-Stromovka 20.97