Karta atleta

Export do excelu
  • Štourač Adam
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér Aleš Prudký
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.53 h Otrokovice 30.01.2019
60 m 08.45 Zlín 30.05.2018
60 m 09.17 h Olomouc 09.02.2018
300 m 43.48 Uherské Hradiště 26.04.2019
800 m 2:29.94 Zlín 30.05.2018
60 m překážek 11.03 Zlín 30.05.2018
60 m překážek 11.13 h Olomouc 19.01.2018
pohár rozhlasu 1351 Otrokovice 07.05.2019
pětiboj 2030 Zlín 30.05.2018
hod kriketovým míčkem 62.00 Otrokovice 03.05.2018
vrh koulí 3kg 09.73 Zlín 25.04.2018
vrh koulí 3kg 09.10 h Olomouc 19.01.2018
vrh koulí 4kg 09.20 Otrokovice 07.05.2019
skok daleký 4.71 Zlín 30.05.2018
skok daleký 5.01 h Otrokovice 06.02.2020
skok vysoký 1.36 Otrokovice 03.05.2018
skok vysoký 1.49 h Otrokovice 06.02.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok daleký 5.01 h Otrokovice 06.02.2020
skok vysoký 1.49 h Otrokovice 06.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žcm 6 Zlín 2030
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žcm/B09 3 Zlín 11.03
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B06 2 Zlín 08.45
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/B04 1 Zlín 2:29.94
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žcm/F 6 Zlín 4.71
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žcm/F Zlín 61.88
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) kriket/Žcm/F 5 Uherské Hradiště 51.86
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) dálka/Žcm/F Uherské Hradiště 4.99
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žcm Uherské Hradiště 0704
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žcm/F 5 Zlín 4.89
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 3kg/Žcm/F 4 Zlín 09.23
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žcm/F Zlín 61.93
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) poharR/Žcm 2= Otrokovice 0034
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) kriket/Žcm/F Otrokovice 62.00
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) dálka/Žcm/F Otrokovice 4.78
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) výška/Žcm/F MS Otrokovice 1.36
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) koule 3kg/Žcm/F Zlín 09.73
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) kriket/Žcm/F Zlín 55.44
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 300 m/Žcm/B01 3 Zlín 45.33
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) dálka/Žcm/FA 9 Olomouc 4.13
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) koule 3kg/Žcm/F Olomouc 08.72
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R10 1 Olomouc 09.17
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/R2 6 Ostrava - Vítkovice 11.31
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 23 Ostrava - Vítkovice 4.13
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žcm 7 Ostrava - Vítkovice 08.38
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) dálka/Žcm/FA 6 Olomouc 4.36
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) koule 3kg/Žcm Olomouc 09.10
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/FA Olomouc 11.13
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/R04 1 Olomouc 11.85