Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Blažek
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér: Kratochvílová Jarmila
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.61 h Praha - Stromovka 27.01.2019
60 m 07.70 Svitavy 13.06.2020
100 m 12.19 Kolín 05.06.2021
150 m 19.61 h Praha - Strahov 02.02.2020
150 m 17.85 Čáslav 02.06.2021
200 m 23.70 Ústí nad Orlicí 12.06.2021
200 m 24.17 h Praha - Stromovka 09.01.2022
300 m 41.68 h Praha - Strahov 12.01.2020
300 m 37.64 Ústí nad Orlicí 18.08.2021
400 m 53.55 h Praha - Stromovka 16.01.2022
400 m 53.20 Ústí nad Orlicí 14.05.2022
800 m 2:54.45 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
1500 m 6:04.46 Pardubice 06.09.2017
1 anglická míle 6:44.3 Slatiňany 21.10.2017
60 m překážek (0.76) 12.21 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
skok daleký 3.85 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
hod diskem 1kg 31.34 Litomyšl 26.05.2019
hod kriketovým míčkem 49.07 Svitavy 10.06.2018
pětiboj 1193 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
sprintérský trojboj 1850 Litomyšl 07.08.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.07 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
60 m 08.99 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
150 m 21.97 Pardubice 16.05.2018
300 m 49.59 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
300 m 46.70 Svitavy 10.06.2018
400 m 64.98 Týniště nad Orlicí 12.08.2018
800 m 2:54.45 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
60 m překážek (0.76) 12.21 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
skok daleký 3.85 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
hod kriketovým míčkem 49.07 Svitavy 10.06.2018
pětiboj 1193 Ústí nad Orlicí 12.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2018 4. kolo KP družstev mladšího žactva, sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Pardubice 48.80
05.09.2018 4. kolo KP družstev mladšího žactva, sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) 300 m/Žcm/B01 7 Pardubice 48.20
12.08.2018 Týnišťské memoriály a veřejné závody (SK Týniště nad Orlicí, z. s.) 400 m/M/B1 6 Týniště nad Orlicí 64.98
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 300 m/Žci/B02 4 Litomyšl 47.72
10.06.2018 KPJ mladšího žactva (TJ Svitavy) 300 m/Žcm/B01 4 Svitavy 46.70
10.06.2018 KPJ mladšího žactva (TJ Svitavy) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Svitavy 49.07
10.06.2018 KPJ mladšího žactva (TJ Svitavy) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 1 Svitavy 12.35
30.05.2018 2. kolo KPD Pardubického kraje, skupiny A mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm Chrudim DNS
30.05.2018 2. kolo KPD Pardubického kraje, skupiny A mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm Chrudim DNS
30.05.2018 2. kolo KPD Pardubického kraje, skupiny A mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 300 m/Žcm Chrudim DNS
16.05.2018 1. kolo KP mladšího žactva sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Pardubice 45.39
16.05.2018 1. kolo KP mladšího žactva sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) 150 m/Žcm/B03 3 Pardubice 21.97
16.05.2018 1. kolo KP mladšího žactva sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žcm/FB 6 Pardubice 09.17
16.05.2018 1. kolo KP mladšího žactva sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žcm/R04 3 Pardubice 09.04
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) pětiboj/Žcm/F 8 Ústí nad Orlicí 1193
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 800 m/Žcm 11 Ústí nad Orlicí 2:54.45
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 60 m překážek (0.76)/Žcm 6 Ústí nad Orlicí 12.21
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) skok daleký/Žcm 11 Ústí nad Orlicí 3.85
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) hod kriketovým míčkem/Žcm Ústí nad Orlicí 48.14
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 60 m/Žcm/B02 3 Ústí nad Orlicí 08.99
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/Žcm/R01 3 Jablonec nad Nisou 09.07
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 300 m/Žcm/B02 1 Jablonec nad Nisou 49.59