Karta atleta

Export do excelu
  • David Kovář
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: JAC Brno
  • Trenér: Pokorný Jan
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 2 - -
- - - - - - - - - 1 - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.88 h Trenčín 05.01.2019
60 m 07.09 Třinec 19.09.2020
60 m 07.27 h Ostrava 03.02.2021
100 m 11.08 Kladno 19.06.2021
150 m 17.41 h Praha - Stromovka 01.03.2020
150 m 16.88 Břeclav 27.09.2020
200 m 22.22 Kladno 20.06.2021
300 m 37.67 Brno - Horníkova 27.05.2020
400 m 54.99 Olomouc 02.08.2020
600 m 2:14.7 Brno 19.09.2017
800 m 2:45.36 Brno-Laštůvkova 23.05.2018
50 m překážek (0.84) 08.07 h Trenčín 05.01.2019
60 m překážek (0.76) 09.53 Blansko 30.09.2018
60 m překážek (0.76) 09.26 h Ostrava - Vítkovice 08.12.2018
60 m překážek (0.84) 08.27 h Praha - Stromovka 29.02.2020
100 m překážek (0.84) 13.49 Brno 07.09.2020
110 m překážek (0.91) 14.89 Brno 26.07.2021
200 m překážek (0.76) 25.23 Třinec 20.09.2020
300 m překážek (0.84) 41.16 Zlín 06.06.2021
skok vysoký 1.73 h Brno - ZŠ Horníkova 18.12.2019
skok vysoký 1.74 Brno - Horníkova 27.05.2020
skok daleký 4.27 h Olomouc 12.01.2018
skok daleký 4.13 Brno-Laštůvkova 23.05.2018
vrh koulí 3kg 09.07 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
vrh koulí 3kg 08.94 Brno 14.06.2018
vrh koulí 4kg 09.27 Čejkovice 18.08.2020
vrh koulí 5kg 09.51 Břeclav 11.09.2021
hod oštěpem 500g 46.12 Šumperk 07.10.2018
hod oštěpem 600g 52.01 Břeclav 27.06.2020
hod oštěpem 700g 44.97 Břeclav 11.09.2021
pohár rozhlasu 1302 Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 02.05.2018
hod kriketovým míčkem 66.06 Břeclav 20.09.2018
hod plným míčem 2kg 06.00 Brno 19.09.2017
pětiboj 1742 Brno-Laštůvkova 23.05.2018
čtyřboj 0135 Brno 19.09.2017
sprintérský trojboj 1762 Brno - Horníkova 03.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.82 Brno 10.09.2018
150 m 20.57 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
150 m 19.03 Brno 12.09.2018
800 m 2:45.36 Brno-Laštůvkova 23.05.2018
60 m překážek (0.76) 09.53 Blansko 30.09.2018
60 m překážek (0.76) 09.26 h Ostrava - Vítkovice 08.12.2018
skok vysoký 1.56 Brno 11.09.2018
skok vysoký 1.64 h Brno - ZŠ Horníkova 19.12.2018
skok daleký 4.27 h Olomouc 12.01.2018
skok daleký 4.13 Brno-Laštůvkova 23.05.2018
vrh koulí 3kg 08.94 Brno 14.06.2018
hod oštěpem 500g 46.12 Šumperk 07.10.2018
pohár rozhlasu 1302 Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 02.05.2018
hod kriketovým míčkem 66.06 Břeclav 20.09.2018
pětiboj 1742 Brno-Laštůvkova 23.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2018 Vánoční laťka Hády (JAC Brno) skok vysoký/Žcm Brno - ZŠ Horníkova 1.64
19.12.2018 Vánoční laťka Hády (JAC Brno) skok vysoký/Žci 7 Brno - ZŠ Horníkova 1.63
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žcm Ostrava - Vítkovice 1.63
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Ostrava - Vítkovice 09.26
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 6 Šumperk 10.28
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Šumperk 65.30
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm/F Šumperk 46.12
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Blansko 60.76
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Blansko 09.53
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) hod oštěpem 500g/Žcm/F Blansko 40.36
20.09.2018 Jm KAS družstev ml. žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Břeclav 09.66
20.09.2018 Jm KAS družstev ml. žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 500g/Žcm/F Břeclav 42.29
20.09.2018 Jm KAS družstev ml. žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Břeclav 66.06
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R4 1 Brno 07.82
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok vysoký/Žcm/FA 4 Brno 1.56
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm/KA 4 Brno 56.36
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/FA 4 Brno 07.70
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 150 m/Žcm/R2 2 Brno 19.09
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 150 m/Žcm/FA 5 Brno 19.03
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm/FA Brno 64.32
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) vrh koulí 3kg/Žcm/F Brno 08.94
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Brno 58.89
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) hod kriketovým míčkem/Žcm Břeclav 63.70
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Žcm Břeclav 1.54
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Břeclav 09.57
23.05.2018 Oddílový přebor ve vícebojích JAC a BYAC Brno (BYAC Brno) pětiboj/Žcm Brno-Laštůvkova 1742
23.05.2018 Oddílový přebor ve vícebojích JAC a BYAC Brno (BYAC Brno) 800 m/Žcm Brno-Laštůvkova 2:45.36
23.05.2018 Oddílový přebor ve vícebojích JAC a BYAC Brno (BYAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm Brno-Laštůvkova 55.08
23.05.2018 Oddílový přebor ve vícebojích JAC a BYAC Brno (BYAC Brno) skok daleký/Žcm Brno-Laštůvkova 4.13
23.05.2018 Oddílový přebor ve vícebojích JAC a BYAC Brno (BYAC Brno) 60 m/Žcm/B02 1 Brno-Laštůvkova 09.00
23.05.2018 Oddílový přebor ve vícebojích JAC a BYAC Brno (BYAC Brno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 1 Brno-Laštůvkova 10.11
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) hod oštěpem 500g/Žcm/F Blansko 35.52
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Blansko 09.62
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) skok vysoký/Žcm/F Blansko 1.55
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno-město, Kategorie III a IV (Strouhalová Jaroslava, jstrouhalova1@seznam.cz, 731468741) skok vysoký/Žcm sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 1.54
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno-město, Kategorie III a IV (Strouhalová Jaroslava, jstrouhalova1@seznam.cz, 731468741) hod kriketovým míčkem/Žcm sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 55.14
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno-město, Kategorie III a IV (Strouhalová Jaroslava, jstrouhalova1@seznam.cz, 731468741) pohár rozhlasu/Žcm sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 0771
02.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie III (Bazalová Petra , bazalova@zsjihomoravske.cz, 722176486) 60 m/Žcm Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 07.7
02.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie III (Bazalová Petra , bazalova@zsjihomoravske.cz, 722176486) skok vysoký/Žcm Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 1.53
02.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie III (Bazalová Petra , bazalova@zsjihomoravske.cz, 722176486) pohár rozhlasu/Žcm Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 1302
28.04.2018 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno (JAC Brno) skok vysoký/M 4 Brno-Horníkova 1.47
28.04.2018 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno (JAC Brno) 60 m překážek (0.76)/Žcm Brno-Horníkova 09.63
28.04.2018 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm Brno-Horníkova 57.96
28.04.2018 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno (JAC Brno) hod oštěpem 500g/Žcm Brno-Horníkova 23.72
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B3 1 Ostrava - Vítkovice 20.57
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R1 1 Ostrava - Vítkovice 09.81
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/F Ostrava - Vítkovice 09.79
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žcm Ostrava - Vítkovice 1.51
25.01.2018 Hustopečské skákání - žáci (SK Atletika Hustopeče, z.s.) skok vysoký/Žcm Hustopeče 1.56
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žci 20 Olomouc 4.27
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) skok vysoký/Žci 13 Olomouc 1.45
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R08 Olomouc DNS