Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Coufal
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Vrzala Pavel
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.64 Olomouc 25.09.2019
60 m 08.36 h Olomouc 29.01.2020
150 m 25.29 Olomouc 26.04.2017
300 m 41.72 Olomouc 01.06.2020
600 m 1:34.95 Olomouc 20.05.2020
800 m 2:11.59 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
800 m 2:09.85 Olomouc 04.07.2020
1000 m 3:13.79 Olomouc 25.09.2019
1500 m 4:49.09 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
1500 m 4:37.51 Vyškov 11.07.2020
60 m překážek (0.76) 12.76 Olomouc 21.05.2018
1500 m překážek 5:00.57 Olomouc 03.06.2020
skok vysoký 1.46 Olomouc 16.05.2019
skok vysoký 1.50 h Olomouc 29.01.2020
skok daleký 2.54 Olomouc 30.05.2018
skok daleký 4.74 h Olomouc 25.01.2019
pohár rozhlasu 1232 Olomouc 16.05.2019
hod kriketovým míčkem 37.13 Olomouc 25.09.2019
pětiboj 1087 Olomouc 04.06.2018
čtyřboj 1342 Olomouc 25.09.2019
chůze dráha 3000 m 20:29.60 Praha - Eden 05.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.20 Olomouc 21.05.2018
800 m 2:38.41 Šumperk 07.10.2018
800 m 2:46.36 h Olomouc 14.12.2018
60 m překážek (0.76) 12.76 Olomouc 21.05.2018
skok vysoký 1.36 Šumperk 07.10.2018
skok vysoký 1.35 h Olomouc 14.12.2018
skok daleký 2.54 Olomouc 30.05.2018
pohár rozhlasu 0250 Olomouc 09.05.2018
hod kriketovým míčkem 32.00 Olomouc 04.06.2018
pětiboj 1087 Olomouc 04.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 16. ročník Vánočního přátelského utkání žactva (AK Olomouc) skok vysoký/Žcm 6 Olomouc 1.35
14.12.2018 16. ročník Vánočního přátelského utkání žactva (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B01 9 Olomouc 2:46.36
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žcm/B02 1 Šumperk 2:38.41
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok vysoký/Žcm/F 13= Šumperk 1.36
21.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m/Žcm/B03 2 Hranice 09.51
21.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) skok vysoký/Žcm/F 11= Hranice 1.22
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B1 4 Olomouc 09.06
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B5 1 Olomouc 12.77
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žcm/F 5 Olomouc 2:49.36
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žcm/F 10 Olomouc 3.91
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 16 Olomouc 32.00
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žcm 10 Olomouc 1087
30.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žcm 15 Olomouc 3.84
30.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žcm 11= Olomouc 1.31
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žcm 12 Olomouc 1064
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Olomouc 12.76
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žcm 10 Olomouc 3.92
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žcm 18 Olomouc 31.60
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B01 4 Olomouc 2:48.57
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B01 3 Olomouc 09.20
15.05.2018 1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok vysoký/Žcm Přerov NM
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žcm 14 Olomouc 0891
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žcm 9 Olomouc 2:52.15
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76)/Žcm Olomouc 13.35
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žcm Olomouc 29.00
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žcm 15 Olomouc 3.60
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B02 3 Olomouc 09.30
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie III a IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) 1000 m/Žcm/B2 Olomouc DNS
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie III a IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) pohár rozhlasu/Žcm 59 Olomouc 0250
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie III a IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) skok vysoký/Žcm 8 Olomouc 1.30
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B01 4 Olomouc 09.35
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) skok vysoký/Žcm Olomouc 1.35
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) skok vysoký/Žcm 4 Olomouc 1.35
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B02 5 Olomouc 3:02.91