Karta atleta

Export do excelu
  • Vandírek Marek
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Lenka Švábíková
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.83 h Jablonec nad Nisou 12.03.2016
60 m 08.59 Praha - Kotlářka 28.05.2019
60 m 08.4 h Český Brod 16.12.2017
100 m 15.10 Stadion mládeže 17.06.2015
150 m 21.09 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
150 m 20.67 h Praha-Stromovka 21.02.2018
200 m 30.27 Ostrava 26.05.2015
200 m 32.82 h Praha 13.03.2014
300 m 42.37 Praha - Děkanka 13.06.2019
300 m 44.05 h Praha-Stromovka 21.02.2018
400 m 68.41 Vlašim 03.09.2016
600 m 1:46.78 Praha - Jeseniova 23.04.2018
800 m 2:29.06 Praha - Vokovice 30.05.2018
800 m 2:28.50 h Praha - Stromovka 10.01.2018
1000 m 3:15.82 Praha 11 kategorie III hoši a kategorie IV dívky 03.05.2017
1000 m 3:39.86 h Praha 15.12.2013
60 m překážek 10.67 Praha - Jeseniova 23.04.2018
60 m překážek 11.63 h Český Brod 10.12.2016
200 m překážek 30.91 Praha - Děkanka 13.06.2019
1500 m překážek 5:08.00 Kolín 20.09.2019
pohár rozhlasu 0924 Praha - ZŠ Jitřní 10.05.2018
čtyřboj 0601 Vlašim 03.09.2016
čtyřboj 1600 h Jablonec nad Nisou 12.03.2016
hod kriketovým míčkem 41.45 Praha - Vokovice 30.05.2018
hod plným míčem 1kg 06.60 h Jablonec nad Nisou 12.03.2016
vrh koulí 3kg 06.71 Praha - Pekařka 17.05.2018
skok daleký 4.43 Praha - Kotlářka 24.05.2017
skok daleký 4.64 h Český Brod 10.12.2016
skok vysoký 1.25 Praha-Eden 23.06.2016
skok vysoký 1.32 h Český Brod 10.12.2016
Přespolní běh 2:22.55 Centrální park Praha 11 03.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.59 Praha - Kotlářka 28.05.2019
300 m 42.37 Praha - Děkanka 13.06.2019
200 m překážek 30.91 Praha - Děkanka 13.06.2019
1500 m překážek 5:08.00 Kolín 20.09.2019
pohár rozhlasu 0846 Praha - Pošepného náměstí 25.04.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B01 Praha - Eden DNS
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B01 Praha - Eden DNS
27.06.2018 11. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B01 Praha - Eden DNS
27.06.2018 11. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B02 6 Praha - Eden 43.62
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žcm/B01 2 Praha - Podvinný mlýn 43.96
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žcm/B02 1 Praha - Podvinný mlýn 21.09
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) 800 m/Žcm/F Praha - Vokovice 2:29.06
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) kriket/Žcm 5 Praha - Vokovice 41.45
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) koule 3kg/Žcm Praha - Pekařka 06.71
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 150 m/Žcm/B01 2 Praha - Pekařka 21.09
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B01 4 Praha - Eden 44.19
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 11, Kategorie III chlapci a IV děvčata (Eva Mašková, maskova@ddmjm.cz,) 1000 m/Žcm Praha - ZŠ Jitřní 3:17.77
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 11, Kategorie III chlapci a IV děvčata (Eva Mašková, maskova@ddmjm.cz,) 60 m/Žcm/B2 3 Praha - ZŠ Jitřní 08.50
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 11, Kategorie III chlapci a IV děvčata (Eva Mašková, maskova@ddmjm.cz,) poharR/Žcm 4 Praha - ZŠ Jitřní 0924
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm Praha - Eden DNF
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B02 Praha - Eden DNS
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B05 3 Praha - Eden 09.09
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B06 2 Praha - Eden 11.15
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm Praha - Eden DNS
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm 13 Praha - Eden 36.05
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/B04 1 Praha - Jeseniova 10.67
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žcm/B02 2 Praha - Jeseniova 1:46.78
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žcm/B1 5 Praha-Strahov 08.83
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žcm/B1 1 Praha-Strahov 2:33.80
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/B2 1 Praha-Stromovka 20.67
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žcm/B1 1 Praha-Stromovka 44.05
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B3 4 Praha-Stromovka 08.71
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B5 2 Praha-Stromovka 21.11
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B6 8 Praha-Stromovka 08.62
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B9 3 Praha-Stromovka 45.45
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B1 7 Praha - Stromovka 2:28.50