Karta atleta

Export do excelu
  • Marek Nedvěd
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Šedinová Jana
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.48 Beroun 01.09.2019
60 m 08.49 h Praha - Strahov 14.12.2019
100 m 14.13 Kolín 12.06.2019
150 m 21.71 h Praha - Strahov 13.01.2019
150 m 20.16 Nymburk 29.09.2019
200 m 29.16 Kolín 18.06.2019
300 m 45.31 Kladno 12.05.2019
600 m 1:56.02 Čáslav 22.06.2018
800 m 2:29.37 h Praha - Strahov 14.12.2019
800 m 2:14.95 Čáslav 28.08.2020
1000 m 3:14.13 Kolín 03.06.2019
1000 m 3:13.48 h Praha - Strahov 07.12.2019
1500 m 5:10.79 h Praha - Strahov 12.01.2020
1500 m 4:38.81 Kladno 01.07.2020
60 m překážek (0.76) 12.82 Kolín 12.05.2018
1500 m překážek 4:56.57 Třinec 19.09.2020
skok daleký 3.93 Kolín 12.05.2018
skok daleký 4.11 h Nymburk 02.12.2018
vrh koulí 4kg 07.62 Nymburk 29.09.2019
hod oštěpem 500g 11.58 Nymburk 07.10.2018
pohár rozhlasu 0545 Kolín 04.05.2018
hod kriketovým míčkem 32.61 Čáslav 22.06.2018
pětiboj 1092 Kolín 12.05.2018
čtyřboj 1885 Nymburk 29.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.04 Nymburk 07.10.2018
60 m 08.63 h Praha - Strahov 08.12.2018
300 m 48.42 Vlašim 01.06.2018
600 m 1:56.02 Čáslav 22.06.2018
800 m 2:51.10 h Praha - Strahov 11.02.2018
800 m 2:32.88 Vlašim 10.06.2018
1000 m 3:26.61 Kutná Hora 16.09.2018
1000 m 3:25.64 h Praha - Strahov 08.12.2018
60 m překážek (0.76) 12.82 Kolín 12.05.2018
skok daleký 3.93 Kolín 12.05.2018
skok daleký 4.11 h Nymburk 02.12.2018
hod oštěpem 500g 11.58 Nymburk 07.10.2018
pohár rozhlasu 0545 Kolín 04.05.2018
hod kriketovým míčkem 32.61 Čáslav 22.06.2018
pětiboj 1092 Kolín 12.05.2018
čtyřboj 0946 Nymburk 07.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/J/B02 MS Praha - Strahov 3:25.64
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/J/R10 MS Praha - Strahov 08.63
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 7 Nymburk 4.11
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/R03 2 Nymburk 08.86
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) čtyřboj/Žcm 8= Nymburk 0946
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 60 m/Žcm/B01 2 Nymburk 09.04
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) hod oštěpem 500g/Žcm 16 Nymburk 11.58
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 800 m/Žcm 4 Nymburk 2:35.51
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) skok daleký/Žcm 12 Nymburk 3.73
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 1000 m/Žcm/B01 10 Kutná Hora 3:26.61
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 800 m/Žcm/F2 8 Brno 2:36.02
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 600 m/Žcm/B02 1= Čáslav 1:56.02
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 20 Čáslav 32.61
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žcm/B01 4 Vlašim 2:32.88
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žcm/B01 6 Vlašim 2:43.83
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žcm/B05 2 Vlašim 48.42
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žcm 18 Stará Boleslav 3.75
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1000 m/Žcm/B03 3 Stará Boleslav 3:29.16
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm 18 Kolín 1092
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B05 5 Kolín 12.82
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B05 4 Kolín 09.42
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 12 Kolín 3.93
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm 14 Kolín 31.97
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B02 2 Kolín 2:40.66
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 1000 m/Žcm/B01 2 Kolín 3:37.81
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok daleký/Žcm 4 Kolín 3.98
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žcm Kolín 0545
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 60 m/Žcm/B02 2 Kolín 09.34
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) skok daleký/Žcm 9 Kolín 3.68
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 800 m/Žcm Kolín 2:43.66
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň skok daleký/Žcm/F 36 Praha - Strahov 3.66
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žcm/B02 6 Praha - Strahov 2:51.10
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žcm/R04 2 Praha - Strahov 09.33
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm 9 Veletov 09.69
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 6 Veletov 3.83