Karta atleta

Export do excelu
  • Skala Kryštof
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.80 Plzeň 12.5.2018
60 m 08.4 h Plzeň 16.12.2018
150 m 20.94 Stříbro 3.6.2018
150 m 23.83 h Praha-Strahov 27.2.2016
300 m 53.39 Plzeň 23.9.2016
600 m 1:53.92 Klatovy 21.6.2017
600 m 2:10.85 h Praha - Strahov 28.2.2015
800 m 2:41.71 Plzeň 12.5.2018
800 m 2:56.99 h Praha - Stromovka 24.2.2018
1000 m 3:56.26 Sušice 6.9.2017
60 m překážek 10.16 Plzeň 16.9.2018
60 m překážek 09.8 h Plzeň 16.12.2018
pětiboj 1723 Plzeň 12.5.2018
hod oštěpem 500g 21.68 Plzeň 25.4.2018
hod kriketovým míčkem 58.90 Domažlice 5.9.2018
skok daleký 4.74 Plzeň 12.5.2018
skok daleký 5.11 h Praha - Stromovka 17.2.2019
skok vysoký 1.31 Sušice 13.6.2018
skok vysoký 1.44 h Praha - Stromovka 17.2.2019
Přespolní běh 0:02:25 Skalnice u Střelských Hoštic 15.3.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.57 h Plzeň 27.1.2019
60 m překážek 10.34 h Plzeň 27.1.2019
skok daleký 5.11 h Praha - Stromovka 17.2.2019
skok vysoký 1.44 h Praha - Stromovka 17.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/FB Plzeň 08.4
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/R01 2 Plzeň 08.4
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žcm/FA Plzeň DNS
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žcm/R01 1 Plzeň 09.8
16.12.2018 Testovací závody ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žcm Plzeň DNS
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žcm/B2 3 Praha - Strahov 10.29
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) dálka/Žcm/F 4 Praha - Strahov 4.97
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žcm Plzeň 4.71
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) kriket/Žcm Plzeň 57.19
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žcm/B01 2 Plzeň 10.16
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) dálka/Žcm/F Domažlice 4.46
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) kriket/Žcm/F Domažlice 58.90
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 150 m/Žcm/B01 5 Domažlice 21.81
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) výška/Žcm Sušice 1.31
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) kriket/Žcm Sušice 57.09
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) dálka/Žcm Sušice 4.44
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) kriket/Žcm Stříbro 52.84
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/Žcm Stříbro 4.70
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žcm/B5 1 Stříbro 20.94
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) kriket/Žcm Klatovy 52.37
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) dálka/Žcm/F Klatovy 4.35
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) pětiboj/Žcm Plzeň 1723
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/B01 2 Plzeň 08.80
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žcm Plzeň 2:41.71
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žcm/B01 1 Plzeň 10.94
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) kriket/Žcm Plzeň 47.73
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žcm Plzeň 4.74
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) kriket/Žcm Plzeň 53.48
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) dálka/Žcm Plzeň 4.46
25.04.2018 Zahajovací vrhačské závody (AK Škoda Plzeň) oštěp 500g/Žcm Plzeň 21.68
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň dálka/Žcm/F 7 Praha - Stromovka 4.12
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žcm/R02 2 Praha - Stromovka 09.10
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žcm/B02 4 Praha - Stromovka 2:56.99
11.02.2018 2. testovací závody - dálka (AK Škoda Plzeň) dálka/Žcm Plzeň 4.44
11.02.2018 2. testovací závody na 60 m (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žcm/B03 1 Plzeň 09.22
11.02.2018 2. testovací závody na 60 m př. (AK Škoda Plzeň) 60 m př./Žcm/B02 1 Plzeň 11.28