Karta atleta

Export do excelu
  • Bartoň Max
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér Jana Feilhauerová
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.54 Bielsko - Biala 18.6.2016
60 m 08.58 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
150 m 20.24 Třinec 6.6.2019
150 m 20.88 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
300 m 44.73 Ostrava - Vítkovice 7.5.2019
300 m 46.02 h Ostrava 21.1.2018
600 m 2:00.20 Brno 5.9.2016
800 m 2:54.90 Třinec 5.5.2016
800 m 2:40.45 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
1500 m 5:24.75 Kopřivnice 21.5.2019
60 m překážek 12.80 Frýdek-Místek 25.4.2018
60 m překážek 11.90 h Ostrava 21.1.2018
pohár rozhlasu 0573 Kopřivnice 23.5.2018
pětiboj 1152 Frýdek-Místek 25.4.2018
hod diskem 1kg 19.42 Ostrava - Vítkovice 7.5.2019
hod oštěpem 500g 31.51 Frýdek-Místek 21.6.2018
hod oštěpem 600g 27.92 Ostrava - Vítkovice 7.5.2019
hod kriketovým míčkem 58.02 Frýdek-Místek 21.6.2018
vrh koulí 3kg 09.16 Ostrava-Martinov 20.5.2018
vrh koulí 3kg 08.90 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
vrh koulí 4kg 07.66 Ostrava-Martinov 24.3.2019
skok daleký 4.43 Třinec 24.5.2018
skok daleký 4.39 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
skok vysoký 1.35 Kopřivnice 23.5.2018
skok vysoký 1.37 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
Přespolní běh 08:02 Dolní Dobrouč 24.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.58 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
150 m 20.24 Třinec 6.6.2019
150 m 20.88 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
300 m 44.73 Ostrava - Vítkovice 7.5.2019
1500 m 5:24.75 Kopřivnice 21.5.2019
pohár rozhlasu 0426 Kopřivnice 21.5.2019
hod diskem 1kg 19.42 Ostrava - Vítkovice 7.5.2019
hod oštěpem 600g 27.92 Ostrava - Vítkovice 7.5.2019
vrh koulí 4kg 07.66 Ostrava-Martinov 24.3.2019
skok daleký 4.39 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2018 Kopřivnická laťka (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) výška/Žcm/F 14= Kopřivnice 1.35
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žcm/F 12 Ostrava - Vítkovice 08.90
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B01 5 Ostrava - Vítkovice 21.55
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R03 4 Ostrava - Vítkovice 08.61
07.12.2018 Vánoční laťka - finále (TJ TŽ Třinec) výška/Žcm/F 19= Třinec 1.35
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) kriket/Žcm/F 8 Blansko 49.24
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) oštěp 500g/Žcm/F 7 Blansko 30.02
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 300 m/Žcm/B02 5 Blansko 47.01
08.09.2018 6. závod Krajský vrhačský pohár (TJ Start Havířov) koule 3kg/Žcm 4 Havířov 08.12
08.09.2018 6. závod Krajský vrhačský pohár (TJ Start Havířov) oštěp 500g/Žcm Havířov 29.72
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žcm 9 Frýdek-Místek 51.01
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 500g/Žcm 6 Frýdek-Místek 27.54
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žcm/B01 4 Frýdek-Místek 45.52
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žcm 5 Ostrava - Vítkovice 07.85
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) kriket/Žcm Ostrava - Vítkovice 54.20
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 500g/Žcm Ostrava - Vítkovice 31.11
23.08.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka K) 60 m/Žcm Kopřivnice 08.7
23.08.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka K) dálka/Žcm Kopřivnice 4.16
23.08.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka K) koule 3kg/Žcm Kopřivnice 08.08
18.08.2018 Velká cena Sokola Opava - 68.ročník (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Žcm 4 Opava 27.44
18.08.2018 Velká cena Sokola Opava - 68.ročník (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Žcm Opava 08.65
28.06.2018 Krajský pohár ve vrzích (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žcm/F Třinec 08.78
28.06.2018 Krajský pohár ve vrzích (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žcm/F Třinec 31.21
28.06.2018 Krajský pohár ve vrzích (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm/F Třinec 52.11
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žcm Frýdek-Místek 58.02
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 500g/Žcm Frýdek-Místek 31.51
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) výška/Žcm Opava DNS
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) dálka/Žcm Opava DNS
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) poharR/Žcm Opava 0000
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žcm/F 11 Třinec 4.43
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm/F 5 Třinec 47.17
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žcm/F Třinec 29.23
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) výška/Žcm 2= Kopřivnice 1.35
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) dálka/Žcm Kopřivnice 4.50
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) poharR/Žcm 11 Kopřivnice 0573
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) oštěp 500g/Žcm Ostrava-Martinov 29.88
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) koule 3kg/Žcm Ostrava-Martinov 09.16
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) kriket/Žcm Opava 53.81
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žcm Opava 45.45
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žcm 4 Opava 4.43
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Žcm Opava 27.52
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) výška/Žcm 12 Opava 1.25
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žcm/B01 1 Opava 21.08
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Žcm 6 Opava 24.59
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/B04 2 Frýdek-Místek 08.96
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žcm 5 Frýdek-Místek 48.61
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) výška/Žcm 4= Frýdek-Místek 1.30
28.04.2018 Krajský vrhačský pohár mládeže (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Žcm Opava DNS
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) pětiboj/Žcm 7 Frýdek-Místek 1152
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/F01 4 Frýdek-Místek 09.23
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žcm 13 Frýdek-Místek 2:56.12
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m př./Žcm 10 Frýdek-Místek 12.80
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žcm 4 Frýdek-Místek 46.66
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žcm 5 Frýdek-Místek 4.15
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žcm 32 Dolní Dobrouč 08:02
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/R2 3 Ostrava - Vítkovice 08.87
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) dálka/Žcm/F 8 Ostrava - Vítkovice 4.28
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) výška/Žcm/F 5 Ostrava - Vítkovice 1.30
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B2 5 Ostrava - Vítkovice 47.31
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žcm 9 Ostrava - Vítkovice 1.37
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žcm 13 Ostrava - Vítkovice 07.52
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B2 2 Ostrava 46.02
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/R4 4 Ostrava 11.90
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm Ostrava NM
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/M/B6 1 Ostrava 21.18