Karta atleta

Export do excelu
  • Martínek Petr
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.71 Praha - Eden 27.4.2018
60 m 08.89 h Praha - Stromovka 9.1.2019
100 m 13.77 Praha - Podvinný Mlýn 13.9.2019
150 m 21.13 Praha - Eden 19.6.2019
150 m 20.58 h Praha - Strahov 17.2.2019
300 m 44.75 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
300 m 52.53 h Praha-Stromovka 31.1.2018
400 m 65.82 Praha-Hostivař 26.6.2019
600 m 2:16.47 Praha - Děkanka 20.6.2017
800 m 2:57.71 Praha - Eden 27.4.2018
60 m překážek 13.22 Praha - Eden 27.4.2018
pohár rozhlasu 0360 Praha - Eden 7.5.2019
pětiboj 0862 Praha - Eden 27.4.2018
hod diskem 1kg 22.37 Praha - Eden 19.6.2019
hod kladivem 4kg 17.10 Praha - Vinohrady 1.5.2019
hod oštěpem 500g 16.12 Praha-Jeseniova 7.9.2017
hod oštěpem 600g 27.59 Praha - Eden 7.9.2019
hod kriketovým míčkem 39.19 Praha-Stromovka 21.6.2018
vrh koulí 3kg 08.39 Praha - Děkanka 11.9.2018
vrh koulí 4kg 08.23 Brno 25.5.2019
vrh koulí 4kg 08.45 h Praha - Stromovka 9.1.2019
skok daleký 3.76 Brno 2.6.2018
skok daleký 3.42 h Praha - Juliska 11.1.2018
skok vysoký 1.25 Praha - Vinohrady 1.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.89 h Praha - Stromovka 9.1.2019
100 m 13.77 Praha - Podvinný Mlýn 13.9.2019
150 m 21.13 Praha - Eden 19.6.2019
150 m 20.58 h Praha - Strahov 17.2.2019
300 m 44.75 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
400 m 65.82 Praha-Hostivař 26.6.2019
pohár rozhlasu 0360 Praha - Eden 7.5.2019
hod diskem 1kg 22.37 Praha - Eden 19.6.2019
hod kladivem 4kg 17.10 Praha - Vinohrady 1.5.2019
hod oštěpem 600g 27.59 Praha - Eden 7.9.2019
vrh koulí 4kg 08.23 Brno 25.5.2019
vrh koulí 4kg 08.45 h Praha - Stromovka 9.1.2019
skok daleký 4.45 Brno 25.5.2019
skok vysoký 1.25 Praha - Vinohrady 1.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B12 1 Praha-Stromovka 08.92
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) 150 m/Žcm/B02 2 Rudná 22.23
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) koule 3kg/Žcm/F 6 Rudná 08.30
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žcm Praha - Děkanka 08.39
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 150 m/Žcm/B01 3 Praha - Děkanka 22.41
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) kriket/Žcm Praha-Stromovka 39.19
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žcm/B02 4 Praha-Stromovka 3:01.06
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) koule 3kg/Žcm/F 7 Praha - Podvinný mlýn 08.01
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žcm/B05 6 Praha - Podvinný mlýn 23.97
02.06.2018 Mistrovství ČR neslyšících (SKN Brno) 150 m/Žcm Brno 22.03
02.06.2018 Mistrovství ČR neslyšících (SKN Brno) dálka/Žcm Brno 3.84
02.06.2018 Mistrovství ČR neslyšících (SKN Brno) koule 3kg/Žcm Brno 07.50
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) dálka/Žcm 12 Praha - Jeseniova 3.69
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) koule 3kg/Žcm Praha - Jeseniova 07.72
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B02 1 Praha - Jeseniova 22.83
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B03 3 Praha - Eden 13.40
02.05.2018 Veřejné závody žactva + vložený závod Dorostu, Juniorstva a Dospělých v chůzi na 3km (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) výška/Žcm/F 4 Praha-Vinohrady 1.08
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 40 Praha - Eden 0862
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B05 5 Praha - Eden 09.71
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B06 7 Praha - Eden 13.22
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm 18 Praha - Eden 3.60
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm 7 Praha - Eden 38.93
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B04 5 Praha - Eden 2:57.71
18.04.2018 Veřejné závody žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) dálka/Žcm 11 Praha-Vinohrady 3.78
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B5 5 Praha-Stromovka 52.53
11.01.2018 1. veřejné halové závody na Julisce (TJ Dukla Praha) dálka/Žcm 42 Praha - Juliska 3.42
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B14 7 Praha - Stromovka 10.17