Karta atleta

Export do excelu
  • Krumpholc Jan
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.47 Praha - Eden 3.5.2019
60 m 08.56 h Praha-Stromovka 20.12.2018
100 m 13.77 Praha - Kotlářka 17.5.2019
150 m 21.06 Praha - Juliska 17.9.2019
200 m 28.82 Praha - Podvinný Mlýn 13.9.2019
300 m 44.18 Praha - Děkanka 9.5.2019
300 m 44.28 h Praha - Stromovka 16.1.2019
500 m 1:24.97 Praha - Eden 3.5.2019
600 m 2:04.17 Praha - Jeseniova 1.6.2017
800 m 2:26.17 Praha - Děkanka 13.6.2019
800 m 2:44.57 h Praha-Stromovka 20.12.2018
1000 m 3:21.8 Praha - Stadion mládeže 7.5.2019
1500 m 5:15.82 Praha - Děkanka 13.6.2019
60 m překážek 11.93 Praha - Pekařka 17.5.2018
60 m překážek 12.06 h Praha-Stromovka 20.12.2018
sprintérský trojboj 1021 Praha - Kotlářka 11.9.2019
pohár rozhlasu 1160 Praha - Stadion mládeže 7.5.2019
hod kriketovým míčkem 37.71 Praha - Vokovice 30.5.2018
vrh koulí 3kg 05.67 Praha - Kotlářka 18.5.2017
vrh koulí 3kg 07.14 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok daleký 4.64 Praha - Vokovice 9.9.2019
skok daleký 4.24 h Praha-Stromovka 20.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.47 Praha - Eden 3.5.2019
100 m 13.77 Praha - Kotlářka 17.5.2019
150 m 21.06 Praha - Juliska 17.9.2019
200 m 28.82 Praha - Podvinný Mlýn 13.9.2019
300 m 44.18 Praha - Děkanka 9.5.2019
300 m 44.28 h Praha - Stromovka 16.1.2019
500 m 1:24.97 Praha - Eden 3.5.2019
800 m 2:26.17 Praha - Děkanka 13.6.2019
1000 m 3:21.8 Praha - Stadion mládeže 7.5.2019
1500 m 5:15.82 Praha - Děkanka 13.6.2019
sprintérský trojboj 1021 Praha - Kotlářka 11.9.2019
pohár rozhlasu 1160 Praha - Stadion mládeže 7.5.2019
skok daleký 4.64 Praha - Vokovice 9.9.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m př./Žcm/B03 3 Praha-Stromovka 12.06
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) koule 3kg/Žcm/F 6 Praha-Stromovka 07.14
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m/Žcm/B01 3 Praha-Stromovka 08.56
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) dálka/Žcm/F 7 Praha-Stromovka 4.24
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 800 m/Žcm/B01 4 Praha-Stromovka 2:44.57
25.09.2018 Finále C MPD mladšího žactva (AC Praha 1890) dálka/Žcm 4 Praha - Pekařka 3.75
25.09.2018 Finále C MPD mladšího žactva (AC Praha 1890) 60 m/Žcm/B01 1 Praha - Pekařka 08.60
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina D (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B03 1 Praha - Jeseniova 22.34
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina D (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B01 4 Praha - Jeseniova 08.90
04.06.2018 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/F 5 Praha - Juliska 08.65
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) 800 m/Žcm/F 5 Praha - Vokovice 2:44.56
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) kriket/Žcm 6 Praha - Vokovice 37.71
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 60 m př./Žcm Praha - Pekařka 11.93
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) dálka/Žcm 6 Praha - Pekařka 3.89
03.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6 a 17, Kategorie III (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) poharR/Žcm 28 Praha - Stadion mládeže 0004
03.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6 a 17, Kategorie III (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) dálka/Žcm 6 Praha - Stadion mládeže 4.13
03.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6 a 17, Kategorie III (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) 1000 m/Žcm/B02 8 Praha - Stadion mládeže 3:43.74