Karta atleta

Export do excelu
  • Sukup Adam
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér Pavel Utíkal
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
30 m 05.10 h Uherské Hradiště 21.12.2018
60 m 08.95 Třinec 11.5.2019
800 m 2:43.42 Přerov 10.10.2018
1000 m 3:36.64 Třinec 11.5.2019
60 m překážek 11.97 Přerov 10.10.2018
100 m překážek 17.93 Třinec 11.5.2019
pětiboj 1378 Přerov 10.10.2018
devítiboj 2854 Třinec 11.5.2019
vrhačský trojboj 1136 Přerov 1.5.2019
hod diskem 1kg 27.07 Třinec 11.5.2019
hod oštěpem 500g 28.42 Otrokovice 13.9.2018
hod oštěpem 600g 34.20 Uherské Hradiště 26.4.2019
hod kriketovým míčkem 48.29 Přerov 10.10.2018
hod plným míčem 2kg 07.78 h Uherské Hradiště 21.12.2018
vrh koulí 3kg 09.50 Šumperk 7.10.2018
vrh koulí 3kg 09.58 h Olomouc 15.12.2018
vrh koulí 4kg 09.18 Třinec 11.5.2019
skok daleký 4.39 Třinec 11.5.2019
skok o tyči 2.32 Uherské Hradiště 18.6.2019
skok vysoký 1.20 Třinec 11.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.95 Třinec 11.5.2019
1000 m 3:36.64 Třinec 11.5.2019
100 m překážek 17.93 Třinec 11.5.2019
devítiboj 2854 Třinec 11.5.2019
vrhačský trojboj 1136 Přerov 1.5.2019
hod diskem 1kg 27.07 Třinec 11.5.2019
hod oštěpem 600g 34.20 Uherské Hradiště 26.4.2019
vrh koulí 4kg 09.18 Třinec 11.5.2019
skok daleký 4.39 Třinec 11.5.2019
skok o tyči 2.32 Uherské Hradiště 18.6.2019
skok vysoký 1.20 Třinec 11.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2018 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 30 m/Žcm/F 7 Uherské Hradiště 05.10
21.12.2018 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) plný míč 2kg/Žcm/F 7 Uherské Hradiště 07.78
15.12.2018 19. ročník Vánočního vrhačského mítinku (AK Olomouc) koule 3kg/Žcm Olomouc 09.58
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m př./Žcm/B04 3 Přerov 11.97
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žcm/B01 5 Přerov 2:43.42
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/Žcm 18 Přerov 4.02
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) kriket/Žcm 5 Přerov 48.29
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) pětiboj/Žcm 10 Přerov 1378
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žcm/B04 3 Přerov 09.08
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) oštěp 500g/Žcm/F 15 Šumperk 26.41
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) koule 3kg/Žcm/F 7 Šumperk 09.50
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) oštěp 500g/Žcm/F 18 Blansko 23.16
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) koule 3kg/Žcm/F 7 Otrokovice 08.88
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) oštěp 500g/Žcm/F Otrokovice 28.42
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) oštěp 500g/Žcm/F MS Zlín 23.93