Karta atleta

Export do excelu
  • Sukup Adam
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
30 m 05.10 h Uherské Hradiště 21.12.2018
60 m 09.08 Přerov 10.10.2018
800 m 2:43.42 Přerov 10.10.2018
60 m překážek 11.97 Přerov 10.10.2018
pětiboj 1378 Přerov 10.10.2018
hod oštěpem 500g 28.42 Otrokovice 13.9.2018
hod kriketovým míčkem 48.29 Přerov 10.10.2018
hod plným míčem 2kg 07.78 h Uherské Hradiště 21.12.2018
vrh koulí 3kg 09.50 Šumperk 7.10.2018
vrh koulí 3kg 09.58 h Olomouc 15.12.2018
skok daleký 4.02 Přerov 10.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2018 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 30 m/Žcm/F 7 Uherské Hradiště 05.10
21.12.2018 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) plný míč 2kg/Žcm/F 7 Uherské Hradiště 07.78
15.12.2018 19. ročník Vánočního vrhačského mítinku (AK Olomouc) koule 3kg/Žcm Olomouc 09.58
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m př./Žcm/B04 3 Přerov 11.97
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žcm/B01 5 Přerov 2:43.42
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/Žcm 18 Přerov 4.02
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) kriket/Žcm 5 Přerov 48.29
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) pětiboj/Žcm 10 Přerov 1378
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žcm/B04 3 Přerov 09.08
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) oštěp 500g/Žcm/F 15 Šumperk 26.41
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) koule 3kg/Žcm/F 7 Šumperk 09.50
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) oštěp 500g/Žcm/F 18 Blansko 23.16
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) koule 3kg/Žcm/F 7 Otrokovice 08.88
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) oštěp 500g/Žcm/F Otrokovice 28.42
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) oštěp 500g/Žcm/F MS Zlín 23.93