Karta atleta

Export do excelu
  • Endršt Vítězslav
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér Balážová Věra
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.24 Praha - Děkanka 29.04.2019
60 m 08.91 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 22.73 Praha - Přátelství 19.06.2019
300 m 51.19 h Praha - Stromovka 16.01.2019
600 m 2:24.33 Praha - Děkanka 20.06.2017
800 m 3:42.58 Praha - Děkanka 20.04.2017
60 m překážek 13.86 Praha - Děkanka 11.09.2018
pětiboj 0313 Praha - Děkanka 25.04.2018
hod diskem 1kg 15.14 Praha - Děkanka 25.04.2019
hod kriketovým míčkem 41.63 Praha - Eden 18.09.2018
vrh koulí 3kg 06.94 Praha - Děkanka 11.09.2018
vrh koulí 3kg 06.43 h Praha-Strahov 01.03.2018
vrh koulí 4kg 07.10 Praha - Děkanka 16.05.2019
vrh koulí 4kg 07.42 h Praha-Stromovka 07.12.2019
skok daleký 3.86 Praha - Děkanka 03.06.2019
skok daleký 4.12 h Praha - Juliska 06.02.2020
skok vysoký 1.25 Praha - Děkanka 25.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.98 h Praha - Juliska 06.02.2020
vrh koulí 4kg 07.40 h Praha - Stromovka 08.01.2020
skok daleký 4.12 h Praha - Juliska 06.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žcm 14 Praha - Eden 06.66
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm 15 Praha - Eden 41.63
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 60 m př./Žcm/B02 5 Praha - Děkanka 13.86
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žcm 7 Praha - Děkanka 06.94
20.06.2018 4.kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) 60 m/Žcm/B02 3 Praha - Radotín 09.96
20.06.2018 4.kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) výška/Žcm 8 Praha - Radotín 1.13
31.05.2018 3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žcm 8 Praha - Děkanka 06.12
31.05.2018 3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B (Spartak Praha 4) 150 m/Žcm/B02 6 Praha - Děkanka 25.74
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina B (VSK FTVS Praha) 60 m př./Žcm/B03 5 Praha - Vokovice 15.62
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina B (VSK FTVS Praha) dálka/Žcm 9 Praha - Vokovice 3.25
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žcm/F5 Praha - Děkanka 26.80
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/F5 Praha - Děkanka DNS
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žcm/F3 Praha - Děkanka DNS
25.04.2018 Pětiboj SpS Spartaku Praha 4 (Spartak Praha 4) pětiboj/Žcm 18 Praha - Děkanka 0313
25.04.2018 Pětiboj SpS Spartaku Praha 4 (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B4 3 Praha - Děkanka 10.63
25.04.2018 Pětiboj SpS Spartaku Praha 4 (Spartak Praha 4) 60 m př./Žcm/B4 3 Praha - Děkanka 15.29
25.04.2018 Pětiboj SpS Spartaku Praha 4 (Spartak Praha 4) 800 m/Žcm/B1 11 Praha - Děkanka 3:45.54
25.04.2018 Pětiboj SpS Spartaku Praha 4 (Spartak Praha 4) dálka/Žcm 17 Praha - Děkanka 3.03
25.04.2018 Pětiboj SpS Spartaku Praha 4 (Spartak Praha 4) kriket/Žcm 7 Praha - Děkanka 35.76
18.04.2018 Klubové závody pro žactvo (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žcm Praha - Děkanka 05.80
18.04.2018 Klubové závody pro žactvo (Spartak Praha 4) dálka/Žcm 15 Praha - Děkanka 3.07
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žcm/B10 4 Praha-Strahov 10.49
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 3kg/Žcm 7 Praha-Strahov 06.43