Karta atleta

Export do excelu
  • Málek Marek
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Bechyně Radek
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.75 Kolín 23.09.2016
60 m 08.53 Kolín 03.06.2019
60 m 10.06 h Praha - Strahov 18.02.2017
150 m 21.42 Kladno 12.05.2019
150 m 20.08 h Praha - Strahov 31.01.2020
300 m 52.41 Kolín 27.06.2017
300 m 45.63 h Praha - Strahov 07.12.2019
800 m 2:26.33 Kolín 08.05.2019
800 m 2:18.90 h Praha - Stromovka 16.02.2020
1000 m 3:07.75 Kolín 03.06.2019
1000 m 3:09.50 h Praha - Strahov 07.12.2019
1500 m 4:58.01 Beroun 01.09.2019
1500 m 4:58.95 h Praha - Strahov 12.01.2020
1 anglická míle 5:35.55 Kolín 21.08.2019
3000 m 10:45.83 Pardubice 14.09.2019
60 m překážek 13.43 Kolín 14.05.2017
pohár rozhlasu 0960 Kolín 04.05.2018
pětiboj 0919 Kolín 12.05.2018
čtyřboj 0720 Lovosice 19.09.2018
hod kriketovým míčkem 43.50 Lovosice 19.09.2018
skok daleký 3.53 Kolín 12.05.2018
Přespolní běh 0:09:57 Kolín 08.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 20.08 h Praha - Strahov 31.01.2020
800 m 2:18.90 h Praha - Stromovka 16.02.2020
1500 m 4:58.95 h Praha - Strahov 12.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/J/B02 MS Praha - Strahov 3:15.35
19.09.2018 Čtyřboj atletických družstev kategorií III. a IV. (OR AŠSK Litoměřice, ASK Lovosice) 800 m/Žcm/F 38 Lovosice 3:27.0
19.09.2018 Čtyřboj atletických družstev kategorií III. a IV. (OR AŠSK Litoměřice, ASK Lovosice) čtyřboj/Žcm 30 Lovosice 0720
19.09.2018 Čtyřboj atletických družstev kategorií III. a IV. (OR AŠSK Litoměřice, ASK Lovosice) 60 m/Žcm/F 9= Lovosice 09.2
19.09.2018 Čtyřboj atletických družstev kategorií III. a IV. (OR AŠSK Litoměřice, ASK Lovosice) dálka/Žcm/F 7 Lovosice 3.90
19.09.2018 Čtyřboj atletických družstev kategorií III. a IV. (OR AŠSK Litoměřice, ASK Lovosice) kriket/Žcm/F 9 Lovosice 43.50
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 1000 m/Žcm/B01 5 Kutná Hora 3:14.10
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 800 m/Žcm/F2 11 Brno 2:37.69
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žcm/B02 3 Kolín 5:18.71
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1000 m/Žcm/B03 2 Stará Boleslav 3:16.84
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žcm/B05 3 Stará Boleslav 21.88
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm 28 Kolín 0919
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm 18 Kolín 3.53
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žcm 23 Kolín 12.11
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žcm/B01 6 Kolín 13.74
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B01 1 Kolín 2:35.21
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B01 3 Kolín 09.14
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žcm 16 Kolín 09.12
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žcm Kolín 0960
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 1000 m/Žcm/B03 1 Kolín 3:21.33
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 150 m/Žcm/B03 3 Kolín 22.25
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 800 m/Žcm Kolín 2:36.38
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žcm 27 Dolní Dobrouč 07:54
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žcm/B13 4 Praha - Strahov 22.60
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žcm/B01 5 Praha - Strahov 2:39.43