Karta atleta

Export do excelu
  • Simon Štibor
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Gála Milan
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.26 h Praha - Stromovka 20.02.2020
60 m 08.15 Praha - Jeseniova 17.06.2020
150 m 20.15 Praha - Stromovka 19.06.2019
300 m 42.78 Praha - Děkanka 20.06.2020
800 m 2:23.34 Praha - Eden 05.10.2019
800 m 2:20.59 h Praha - Stromovka 21.02.2020
1000 m 3:18.13 Praha - Juliska 13.10.2019
60 m překážek (0.76) 12.44 Rudná 18.09.2018
100 m překážek (0.84) 18.57 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.39 Praha - Juliska 13.10.2019
skok o tyči 2.00 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.87 Praha - Juliska 13.10.2019
vrh koulí 3kg 09.26 Rudná 18.09.2018
vrh koulí 4kg 09.79 Praha - Jeseniova 01.06.2020
hod diskem 1kg 21.11 Praha - Vinohrady 01.05.2019
hod oštěpem 600g 34.32 Praha - Jeseniova 08.06.2020
hod kriketovým míčkem 41.94 Praha - Jeseniova 28.06.2018
pohár rozhlasu 0609 Praha - Jeseniova 16.05.2019
pětiboj 1103 Praha - Jeseniova 28.06.2018
devítiboj 3085 Praha - Juliska 13.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.8 Praha - Jeseniova 28.06.2018
150 m 22.49 Praha - Děkanka 02.05.2018
800 m 2:59.9 Praha - Jeseniova 28.06.2018
60 m překážek (0.76) 12.44 Rudná 18.09.2018
skok vysoký 1.18 Praha - Eden 13.09.2018
skok daleký 4.11 Praha - Jeseniova 28.06.2018
vrh koulí 3kg 09.26 Rudná 18.09.2018
hod kriketovým míčkem 41.94 Praha - Jeseniova 28.06.2018
pětiboj 1103 Praha - Jeseniova 28.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) vrh koulí 3kg/Žcm/F Rudná 09.26
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B05 2 Rudná 12.44
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žcm 4 Praha - Eden 08.47
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žcm 8= Praha - Eden 1.18
03.09.2018 Veřejné závody žactva (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B01 3 Praha - Jeseniova 22.46
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) pětiboj/Žcm Praha - Jeseniova 1103
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/B01 1 Praha - Jeseniova 2:59.9
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) skok daleký/Žcm Praha - Jeseniova 4.11
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B01 2 Praha - Jeseniova 08.8
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žcm Praha - Jeseniova 41.94
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Praha - Jeseniova 12.7
27.06.2018 11. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B03 4 Praha - Eden 21.47
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) vrh koulí 3kg/Žcm Praha - Jeseniova 00.00
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B02 1 Praha - Jeseniova 23.12
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) skok vysoký/Žcm 16 Praha - Jeseniova 1.13
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B01 4 Praha - Jeseniova 09.28
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žcm/F4 Praha - Děkanka 22.49
04.04.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupina D (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 26 Vítkov -Jeseniova 0:04:44