Karta atleta

Export do excelu
  • Matyáš Moravec
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Zdenek Rakowski
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.37 h Olomouc 29.01.2020
60 m 08.40 Olomouc 27.05.2020
100 m 13.35 Olomouc 27.05.2020
800 m 2:41.11 Olomouc 21.05.2018
60 m překážek (0.76) 10.15 Šumperk 07.10.2018
60 m překážek (0.84) 09.82 h Olomouc 18.12.2019
100 m překážek (0.84) 15.90 Olomouc 29.06.2020
skok vysoký 1.50 h Olomouc 19.01.2018
skok vysoký 1.48 Olomouc 30.05.2018
skok daleký 5.07 Olomouc 29.05.2019
skok daleký 5.57 h Olomouc 18.12.2019
pohár rozhlasu 0680 Olomouc 24.05.2018
hod kriketovým míčkem 48.00 Olomouc 04.06.2018
pětiboj 1759 Olomouc 21.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.79 h Olomouc 09.02.2018
60 m 08.66 Olomouc 04.06.2018
800 m 2:41.11 Olomouc 21.05.2018
60 m překážek (0.76) 10.15 Šumperk 07.10.2018
60 m překážek (0.76) 10.06 h Ostrava - Vítkovice 08.12.2018
skok vysoký 1.50 h Olomouc 19.01.2018
skok vysoký 1.48 Olomouc 30.05.2018
skok daleký 4.82 Olomouc 02.05.2018
skok daleký 4.83 h Olomouc 14.12.2018
pohár rozhlasu 0680 Olomouc 24.05.2018
hod kriketovým míčkem 48.00 Olomouc 04.06.2018
pětiboj 1759 Olomouc 21.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 16. ročník Vánočního přátelského utkání žactva (AK Olomouc) skok vysoký/Žcm 1= Olomouc 1.45
14.12.2018 16. ročník Vánočního přátelského utkání žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Olomouc 10.20
14.12.2018 16. ročník Vánočního přátelského utkání žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žcm Olomouc 4.83
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 3 Ostrava - Vítkovice 10.06
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žcm 10 Ostrava - Vítkovice 1.35
07.12.2018 Vánoční laťka - finále (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žcm/F 16 Třinec 1.40
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 3 Šumperk 10.15
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žcm/B03 3 Šumperk 08.79
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok vysoký/Žcm/F 16= Šumperk 1.36
19.09.2018 Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žcm/R04 2 Prostějov 08.87
19.09.2018 Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žcm/FA 7 Prostějov 08.93
19.09.2018 Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Prostějov 10.55
21.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) skok vysoký/Žcm/F Hranice NM
21.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Hranice 10.64
21.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) skok daleký/Žcm/F Hranice 4.63
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou skok daleký/Žcm 13 Olomouc 4.25
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou skok vysoký/Žcm 7 Olomouc 1.40
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou pohár rozhlasu/Žcm 24 Olomouc 0564
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B4 1 Olomouc 08.66
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 1 Olomouc 10.67
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žcm/F 6 Olomouc 2:49.92
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žcm/F Olomouc 4.55
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Olomouc 48.00
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žcm Olomouc 1694
30.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Olomouc 10.37
30.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žcm Olomouc 4.67
30.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žcm Olomouc 1.48
24.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Rakowski Zdeněk, zrakowski@atletika.cz, 777140357) skok vysoký/Žcm 5 Olomouc 1.44
24.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Rakowski Zdeněk, zrakowski@atletika.cz, 777140357) skok daleký/Žcm Olomouc 4.75
24.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Rakowski Zdeněk, zrakowski@atletika.cz, 777140357) pohár rozhlasu/Žcm 10 Olomouc 0680
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žcm Olomouc 1759
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B02 1 Olomouc 08.84
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žcm Olomouc 4.72
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žcm Olomouc 46.00
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Olomouc 10.59
21.05.2018 2. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B01 2 Olomouc 2:41.11
15.05.2018 1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok vysoký/Žcm 5 Přerov 1.29
15.05.2018 1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Přerov 10.92
15.05.2018 1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Žcm Přerov 4.73
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žcm Olomouc DNS
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žcm Olomouc DNS
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žcm Olomouc DNS
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žcm Olomouc DNS
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76)/Žcm Olomouc DNS
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B05 Olomouc DNS
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie III a IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) skok daleký/Žcm Olomouc 4.67
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie III a IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) pohár rozhlasu/Žcm 13 Olomouc 0652
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie III a IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) skok vysoký/Žcm Olomouc 1.42
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76)/Žcm/F Olomouc DNS
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) skok vysoký/Žcm Olomouc DNS
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žcm Olomouc 47.06
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B02 Olomouc DNS
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) skok vysoký/Žcm Olomouc 1.42
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) skok daleký/Žcm Olomouc 4.82
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žcm/FA Olomouc 4.80
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) skok vysoký/Žcm Olomouc 1.41
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žcm/FA Olomouc 4.50
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) skok vysoký/Žcm/F Olomouc 1.43
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/FA 4 Olomouc 08.79
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R03 1 Olomouc 08.87
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žcm 6 Ostrava - Vítkovice 1.45
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žcm 7 Ostrava - Vítkovice 4.52
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žcm/FA 8 Olomouc 4.13
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) skok vysoký/Žcm Olomouc 1.50
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B01 4 Olomouc 09.07
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žcm/FB Olomouc 4.12
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/FC Olomouc 08.93