Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Hudeček
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Větrovcová Hana
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.14 h Kladno 30.01.2018
60 m 07.83 Kladno 12.05.2019
60 m 07.44 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 18.17 Praha - Eden 05.10.2019
150 m 17.33 h Praha - Strahov 31.01.2020
200 m 23.32 h Lipsko 08.02.2020
300 m 38.85 Praha - Eden 05.10.2019
300 m 36.82 h Praha - Stromovka 29.02.2020
600 m 1:55.58 Kladno 21.06.2018
800 m 2:37.43 Slaný 11.05.2018
50 m překážek (0.76) 08.75 h Kladno 30.01.2018
60 m překážek (0.76) 10.37 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m překážek (0.76) 10.61 Beroun 18.05.2018
skok vysoký 1.35 h Kladno 30.01.2018
skok daleký 4.67 h Kladno 30.01.2018
skok daleký 5.16 Kladno 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 40.40 Slaný 11.05.2018
pohár rozhlasu 1477 Kladno 14.05.2019
trojboj 0961 Kladno 16.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.14 h Kladno 30.01.2018
60 m 08.27 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m 08.35 Kladno 01.06.2018
150 m 19.95 Kutná Hora 16.09.2018
600 m 1:55.58 Kladno 21.06.2018
800 m 2:37.43 Slaný 11.05.2018
50 m překážek (0.76) 08.75 h Kladno 30.01.2018
60 m překážek (0.76) 10.37 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m překážek (0.76) 10.61 Beroun 18.05.2018
skok vysoký 1.35 h Kladno 30.01.2018
skok daleký 4.67 h Kladno 30.01.2018
skok daleký 4.85 Slaný 11.05.2018
hod kriketovým míčkem 40.40 Slaný 11.05.2018
trojboj 0961 Kladno 16.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 150 m/Žcm/B03 1 Kutná Hora 19.95
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m/Žcm/R04 1 Kutná Hora 08.39
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m/Žcm/FA Kutná Hora 08.37
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) hod kriketovým míčkem/Žcm 14 Kladno 39.73
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) 600 m/Žcm/F 8 Kladno 1:55.58
16.06.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm Kladno 08.48
16.06.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žcm/B2 1 Kladno 21.37
16.06.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 4 Kladno 4.05
16.06.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) trojboj/Žcm Kladno 0961
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žcm/B05 Vlašim DNS
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/F 7= Vlašim 08.43
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/R02 3 Vlašim 08.38
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm/R02 1 Kladno 08.40
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm/FA Kladno 08.35
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 6 Kladno 4.43
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žcm/F 4 Beroun 4.67
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Beroun 10.61
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) skok daleký/Žcm Slaný 4.85
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žcm 8 Slaný 40.40
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B 1 Slaný 10.24
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 800 m/Žcm/B 3 Slaný 2:37.43
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m/Žcm/B 1 Slaný 08.20
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň skok daleký/Žcm/F 4 Praha - Strahov 4.49
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 1 Praha - Strahov 10.37
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žcm/FA Praha - Strahov 08.29
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žcm/R02 2 Praha - Strahov 08.27
30.01.2018 Oddílový 4 boj přípravky - ročníky 2005 a 2006 (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žcm Kladno 07.14
30.01.2018 Oddílový 4 boj přípravky - ročníky 2005 a 2006 (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76)/Žcm Kladno 08.75
30.01.2018 Oddílový 4 boj přípravky - ročníky 2005 a 2006 (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm Kladno 4.67
30.01.2018 Oddílový 4 boj přípravky - ročníky 2005 a 2006 (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žcm Kladno 1.35