Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Pobořil
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SKM Valašské Meziříčí
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.80 h Otrokovice 06.01.2019
60 m 08.65 Zlín 24.05.2017
60 m 08.97 h Ostrava 21.01.2018
150 m 21.05 Zlín 25.04.2018
300 m 51.83 Frýdek-Místek 01.05.2016
800 m 2:43.82 Zlín 30.05.2018
40 yardů př. 14.77 Olomouc 18.06.2014
60 m překážek (0.76) 10.43 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
60 m překážek (0.76) 10.20 Zlín 30.05.2018
skok vysoký 1.54 h Otrokovice 06.01.2019
skok vysoký 1.55 Valašské Meziříčí 17.05.2019
skok daleký 3.86 h Otrokovice 09.02.2017
skok daleký 4.60 Zlín 30.05.2018
hod kriketovým míčkem 45.48 Třinec 13.05.2018
pohár rozhlasu 0763 Valašské Meziříčí 17.05.2019
pětiboj 1759 Zlín 30.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.97 h Ostrava 21.01.2018
60 m 08.76 Brno 10.09.2018
150 m 21.05 Zlín 25.04.2018
800 m 2:43.82 Zlín 30.05.2018
60 m překážek (0.76) 10.43 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
60 m překážek (0.76) 10.20 Zlín 30.05.2018
skok vysoký 1.50 h Valašské Meziříčí 10.03.2018
skok vysoký 1.52 Uherské Hradiště 23.05.2018
skok daleký 4.60 Zlín 30.05.2018
hod kriketovým míčkem 45.48 Třinec 13.05.2018
pohár rozhlasu 0404 Uherské Hradiště 23.05.2018
pětiboj 1759 Zlín 30.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 5 Šumperk 10.56
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok vysoký/Žcm/F 6 Šumperk 1.46
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žcm/F 15 Šumperk 4.39
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žcm/F Otrokovice 4.45
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žcm/F Otrokovice 1.45
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Otrokovice 10.52
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R7 7 Brno 08.76
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok vysoký/Žcm/FA 9 Brno 1.48
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/Žcm/KB 7 Brno 4.73
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žcm 9 Zlín 1759
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Zlín 10.20
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B08 3 Zlín 08.89
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/B02 3 Zlín 2:43.82
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žcm/F 7 Zlín 4.60
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 11 Zlín 44.78
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) skok vysoký/Žcm/F Uherské Hradiště 1.52
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) pohár rozhlasu/Žcm Uherské Hradiště 0404
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 60 m/Žcm/B03 4 Uherské Hradiště 09.03
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm 7 Třinec 1573
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B01 6 Třinec 08.86
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm 15 Třinec 2:53.81
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 5 Třinec 10.70
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žcm 8 Třinec 45.48
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žcm 10 Třinec 4.46
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Žcm/F Zlín 1.49
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Zlín 10.68
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žcm/B01 5 Zlín 21.52
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 150 m/Žcm/B02 2 Zlín 21.05
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3= Zlín 10.46
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) skok vysoký/Žcm/F Zlín 1.43
10.03.2018 Tradiční Valašská laťka (Valašské Meziříčí , ZŠ Masaryk) skok vysoký/Žcm Valašské Meziříčí 1.50
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R1 5 Ostrava - Vítkovice 10.43
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/F 5 Ostrava - Vítkovice 10.44
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žcm 5 Ostrava - Vítkovice 1.45
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R1 8 Ostrava 08.97
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R1 4 Ostrava 10.88
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/F Ostrava 10.52
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žcm Ostrava 1.45