Karta atleta

Export do excelu
  • Radim Kysela
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Turnov, z. s.
  • Trenér: Bílek Vít
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.98 h Jablonec nad Nisou 17.01.2016
50 m 07.94 Mladá Boleslav 12.05.2016
60 m 08.72 Česká Lípa 12.05.2018
60 m 08.74 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
150 m 21.06 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
150 m 19.80 Mladá Boleslav 20.06.2019
300 m 51.85 h Jablonec nad Nisou 20.02.2016
300 m 46.04 Mladá Boleslav 03.05.2018
800 m 2:31.62 Kolín 03.06.2018
1500 m 5:31.28 Turnov 14.05.2019
60 m překážek (0.76) 10.06 Kolín 03.06.2018
60 m překážek (0.76) 10.23 h Jablonec nad Nisou 08.12.2018
100 m překážek (0.84) 17.98 Turnov 02.05.2019
200 m překážek (0.76) 33.00 Pardubice 14.09.2019
skok daleký 3.94 h Jablonec nad Nisou 17.02.2018
skok daleký 4.43 Kolín 03.06.2018
vrh koulí 3kg 06.55 Turnov 30.09.2018
hod oštěpem 500g 22.73 Turnov 30.09.2018
hod oštěpem 600g 18.59 Jablonec nad Nisou 15.06.2019
pohár rozhlasu 1037 Turnov 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 56.12 Kolín 03.06.2018
hod plným míčem 1kg 06.30 h Jablonec nad Nisou 17.01.2016
pětiboj 2036 Kolín 01.06.2018
trojboj 0675 h Jablonec nad Nisou 17.01.2016
Přespolní běh 0:03:57 Mladá Boleslav - park Štěpánka 07.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.72 Česká Lípa 12.05.2018
60 m 08.74 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
150 m 20.98 Turnov 14.06.2018
300 m 46.04 Mladá Boleslav 03.05.2018
800 m 2:31.62 Kolín 03.06.2018
60 m překážek (0.76) 10.06 Kolín 03.06.2018
60 m překážek (0.76) 10.23 h Jablonec nad Nisou 08.12.2018
200 m překážek (0.76) 33.54 Liberec 05.09.2018
skok daleký 3.94 h Jablonec nad Nisou 17.02.2018
skok daleký 4.43 Kolín 03.06.2018
vrh koulí 3kg 06.55 Turnov 30.09.2018
hod oštěpem 500g 22.73 Turnov 30.09.2018
pohár rozhlasu 1037 Turnov 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 56.12 Kolín 03.06.2018
pětiboj 2036 Kolín 01.06.2018
Přespolní běh 0:03:57 Mladá Boleslav - park Štěpánka 07.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 6 Jablonec nad Nisou 10.23
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 1 Jablonec nad Nisou 10.53
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/B02 2 Jablonec nad Nisou 08.74
30.09.2018 Finále KPD mladšího žactva - Libereckého kraje (AC Turnov, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm 9 Turnov 22.73
30.09.2018 Finále KPD mladšího žactva - Libereckého kraje (AC Turnov, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Turnov 53.80
30.09.2018 Finále KPD mladšího žactva - Libereckého kraje (AC Turnov, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 14 Turnov 06.55
19.09.2018 3. kolo KPD mladšího žactva skupina C (AC Mladá Boleslav) vrh koulí 3kg/Žcm 9 Mladá Boleslav 06.43
19.09.2018 3. kolo KPD mladšího žactva skupina C (AC Mladá Boleslav) hod kriketovým míčkem/Žcm Mladá Boleslav 51.98
05.09.2018 Finále KPD staršího žactva LKAS (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/B03 2 Liberec 33.54
17.06.2018 KPJ mladší žactvo (AC TJ Jičín) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Jičín 09.98
17.06.2018 KPJ mladší žactvo (AC TJ Jičín) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Jičín 51.18
14.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva, skupina B (AC Turnov, z.s.) 150 m/Žci/B01 6 Turnov 20.98
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm 12 Kolín 2036
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 6 Kolín 10.06
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm Kolín 56.12
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B3 2 Kolín 08.62
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 16 Kolín 4.43
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B1 5 Kolín 2:31.62
24.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Žci/R01 5 Liberec 08.91
24.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Žci 9 Liberec 4.23
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Liberecký, Kategorie III a IV (Mgr. Karel ŠTRINCL, orassksm@seznam.cz, 702046061) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Turnov 49.83
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Liberecký, Kategorie III a IV (Mgr. Karel ŠTRINCL, orassksm@seznam.cz, 702046061) pohár rozhlasu/Žcm 39 Turnov 0306
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Liberecký, Kategorie III a IV (Mgr. Karel ŠTRINCL, orassksm@seznam.cz, 702046061) 60 m/Žcm/R04 5 Turnov 08.91
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva skupina C (AC TJ Jičín) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Jičín 10.2
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva skupina C (AC TJ Jičín) 150 m/Žcm/B06 2 Jičín 20.2
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) pětiboj/Žcm Česká Lípa 1908
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) 60 m/Žcm/B05 1 Česká Lípa 08.72
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B05 1 Česká Lípa 10.13
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) skok daleký/Žcm 7 Česká Lípa 4.32
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) hod kriketovým míčkem/Žcm Česká Lípa 51.58
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) 800 m/Žcm/B01 1 Česká Lípa 2:34.76
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Semily, Kategorie III a IV - městské školy (Ing. Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) 60 m/Žcm/R01 2 Turnov 08.81
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Semily, Kategorie III a IV - městské školy (Ing. Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Turnov 47.94
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Semily, Kategorie III a IV - městské školy (Ing. Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) pohár rozhlasu/Žcm Turnov 1037
04.05.2018 Turnovský pětiboj mladšího žactva (AC Turnov) pětiboj/Žcm/F Turnov 1721
04.05.2018 Turnovský pětiboj mladšího žactva (AC Turnov) 60 m/Žcm/B05 1 Turnov 08.86
04.05.2018 Turnovský pětiboj mladšího žactva (AC Turnov) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 1 Turnov 10.88
04.05.2018 Turnovský pětiboj mladšího žactva (AC Turnov) skok daleký/Žcm Turnov 4.39
04.05.2018 Turnovský pětiboj mladšího žactva (AC Turnov) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Turnov 48.18
04.05.2018 Turnovský pětiboj mladšího žactva (AC Turnov) 800 m/Žcm/B02 1 Turnov 2:35.45
03.05.2018 1. kolo KPD staršího žactva skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 300 m/Žci/B02 2 Mladá Boleslav 46.04
03.05.2018 1. kolo KPD staršího žactva skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 60 m/Žci/R03 5 Mladá Boleslav 08.67
07.04.2018 Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žcm/B 1 Mladá Boleslav - park Štěpánka 0:03:57
17.02.2018 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/R07 2 Jablonec nad Nisou 08.77
17.02.2018 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/FB Jablonec nad Nisou 08.75
17.02.2018 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žcm/F01 7 Jablonec nad Nisou 3.94