Karta atleta

Export do excelu
  • Teslík Maxim
  • Narozen: 9.6.2005
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.01 Frýdek-Místek 21.6.2018
60 m 08.02 h Ostrava - Vítkovice 8.12.2018
150 m 19.29 Šumperk 7.10.2018
150 m 19.30 h Ostrava - Vítkovice 8.12.2018
300 m 41.00 Blansko 30.9.2018
300 m 42.83 h Praha - Stromovka 11.3.2018
600 m 1:42.89 Bielsko-Biala 16.6.2018
800 m 2:50.13 Třinec 26.4.2018
1000 m 3:41.52 Opava 26.9.2018
60 m překážek 12.31 Třinec 26.4.2018
pohár rozhlasu 0821 Opava 29.5.2018
pětiboj 1293 Třinec 26.4.2018
čtyřboj 1350 Opava 26.9.2018
hod kriketovým míčkem 33.91 Opava 26.9.2018
skok daleký 4.64 Opava 29.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.01 Frýdek-Místek 21.6.2018
60 m 08.02 h Ostrava - Vítkovice 8.12.2018
150 m 19.29 Šumperk 7.10.2018
150 m 19.30 h Ostrava - Vítkovice 8.12.2018
300 m 41.00 Blansko 30.9.2018
300 m 42.83 h Praha - Stromovka 11.3.2018
600 m 1:42.89 Bielsko-Biala 16.6.2018
800 m 2:50.13 Třinec 26.4.2018
1000 m 3:41.52 Opava 26.9.2018
60 m překážek 12.31 Třinec 26.4.2018
pohár rozhlasu 0821 Opava 29.5.2018
pětiboj 1293 Třinec 26.4.2018
čtyřboj 1350 Opava 26.9.2018
hod kriketovým míčkem 33.91 Opava 26.9.2018
skok daleký 4.64 Opava 29.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R01 4 Ostrava - Vítkovice 08.02
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B01 3 Ostrava - Vítkovice 19.30
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/F 5 Ostrava - Vítkovice 08.08
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žcm/B02 1 Šumperk 08.06
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žcm/B01 3 Šumperk 41.13
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žcm/B01 3 Šumperk 19.29
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 300 m/Žcm/B01 2 Blansko 41.00
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žcm/R01 7 Blansko 08.37
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 150 m/Žcm/B01 4 Blansko 20.31
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žcm/FB Blansko 08.13
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) čtyřboj/Žci 31 Opava 1350
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) kriket/Žci 20 Opava 33.91
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) dálka/Žci 16 Opava 4.66
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B02 5 Opava 08.07
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) 1000 m/Žci 7 Opava 3:41.52
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R3 4 Brno 08.13
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žcm/KC 3 Brno 4.61
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 150 m/Žcm/R2 4 Brno 19.40
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 150 m/Žcm/FB Brno 19.54
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žcm/B01 1 Frýdek-Místek 41.95
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žcm/B01 1 Frýdek-Místek 19.31
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B01 1 Frýdek-Místek 08.09
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žcm/B01 1 Frýdek-Místek 19.47
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žcm 10 Frýdek-Místek 4.32
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B01 1 Frýdek-Místek 08.01
16.06.2018 17. Mityng Beskidianathletic - Regionalna Runda (KS Sprint Bielsko-Biala) 60 m/Žcm/B1 1 Bielsko-Biala 08.16
16.06.2018 17. Mityng Beskidianathletic - Regionalna Runda (KS Sprint Bielsko-Biala) 600 m/Žcm/B1 3 Bielsko-Biala 1:42.89
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) dálka/Žcm 11 Opava 4.64
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) 60 m/Žcm/B01 1 Opava 08.19
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) poharR/Žcm 8 Opava 0821
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žcm/B01 1 Třinec 42.35
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žcm/B01 1 Třinec 19.76
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B01 1 Třinec 08.11
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/R01 1 Opava 08.28
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/FA Opava 08.24
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žcm Opava 43.62
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žcm/B1 1 Opava 20.59
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žcm/B01 1 Opava 43.02
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B01 3 Opava 08.37
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žcm/B02 1 Opava 20.32
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) poharR/Žcm Ostrava - Porubská 0376
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) 60 m/Žcm/B03 2 Ostrava - Porubská 08.69
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm 7 Třinec 1293
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B04 1 Třinec 08.52
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm/B04 3 Třinec 2:50.13
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) dálka/Žcm 5 Třinec 4.23
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm 24 Třinec 29.92
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žcm/B04 3 Třinec 12.31
11.03.2018 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (Pražský atletický svaz) 300 m/Žcm/B1 1 Praha - Stromovka 42.83
11.03.2018 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (Pražský atletický svaz) 150 m/Žcm/B1 2 Praha - Stromovka 20.33
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R5 1 Ostrava 08.50
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/J/B7 4 Ostrava 20.55
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B5 1 Ostrava - Vítkovice 43.31