Karta atleta

Export do excelu
  • Plachý Antonín
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Marek Čepelák
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.74 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m 07.86 h Praha - Stromovka 08.02.2019
150 m 19.90 Praha - Juliska 15.05.2018
300 m 45.39 Praha - Eden 11.05.2018
800 m 2:33.46 Kolín 01.06.2018
1000 m 3:23.32 Praha - Juliska 12.10.2019
1000 m 3:28.46 h Praha - Stromovka 08.02.2019
60 m překážek 10.13 Kolín 01.06.2018
60 m překážek 09.41 h Praha - Stromovka 08.02.2019
100 m překážek 15.31 Praha - Juliska 12.10.2019
pohár rozhlasu 1049 Praha - Jitřní 13.05.2019
pětiboj 2284 Kolín 01.06.2018
sedmiboj hala 3510 h Praha - Stromovka 08.02.2019
devítiboj 4606 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1kg 37.92 Praha - Eden 07.09.2019
hod kladivem 4kg 27.42 Praha - Eden 07.09.2019
hod oštěpem 600g 31.01 Praha - Juliska 12.10.2019
hod kriketovým míčkem 54.23 Kolín 01.06.2018
vrh koulí 3kg 12.98 Praha - Eden 18.09.2018
vrh koulí 3kg 13.34 h Praha - Strahov 09.12.2018
vrh koulí 4kg 12.06 Praha - Děkanka 04.05.2019
vrh koulí 4kg 11.66 h Praha - Strahov 17.02.2019
skok daleký 5.38 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 5.51 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok o tyči 3.10 Praha - Juliska 12.10.2019
skok o tyči 2.75 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok vysoký 1.63 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.69 h Praha - Strahov 17.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.74 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m 07.86 h Praha - Stromovka 08.02.2019
1000 m 3:23.32 Praha - Juliska 12.10.2019
1000 m 3:28.46 h Praha - Stromovka 08.02.2019
60 m překážek 09.41 h Praha - Stromovka 08.02.2019
100 m překážek 15.31 Praha - Juliska 12.10.2019
pohár rozhlasu 1049 Praha - Jitřní 13.05.2019
sedmiboj hala 3510 h Praha - Stromovka 08.02.2019
devítiboj 4606 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1kg 37.92 Praha - Eden 07.09.2019
hod kladivem 4kg 27.42 Praha - Eden 07.09.2019
hod oštěpem 600g 31.01 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 4kg 12.06 Praha - Děkanka 04.05.2019
vrh koulí 4kg 11.66 h Praha - Strahov 17.02.2019
skok daleký 5.38 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 5.51 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok o tyči 3.10 Praha - Juliska 12.10.2019
skok o tyči 2.75 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok vysoký 1.63 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.69 h Praha - Strahov 17.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) dálka/Žcm/F Praha - Strahov 5.05
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) koule 3kg/Žcm/F Praha - Strahov 13.34
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 5 Praha - Podvinný mlýn 1905
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B03 10 Praha - Podvinný mlýn 2:40.95
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B09 2 Praha - Podvinný mlýn 08.05
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B09 5 Praha - Podvinný mlýn 11.12
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/FC 4 Praha - Podvinný mlýn 4.72
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/FC Praha - Podvinný mlýn 49.06
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žcm Praha - Eden 12.98
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm Praha - Eden 5.20
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žcm Praha - Eden 12.26
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm Praha - Eden 4.86
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) výška/Žcm Praha - Eden 1.56
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B01 1 Praha - Eden 08.25
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) koule 3kg/Žcm/F Praha - Podvinný mlýn 11.53
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/F Praha - Podvinný mlýn 5.13
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm 4 Kolín 2284
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žcm/B2 3 Kolín 10.13
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žcm 4 Kolín 54.23
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B1 4 Kolín 08.07
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm Kolín 5.23
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B2 5 Kolín 2:33.46
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) 60 m př./Žcm/B01 2 Praha - Juliska 10.52
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) dálka/Žcm Praha - Juliska 4.87
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) 150 m/Žcm/B02 1 Praha - Juliska 19.90
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) koule 3kg/Žcm Praha - Juliska 10.82
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) 150 m/Žcm/B01 Praha - Juliska DNS
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B02 1 Praha - Eden 45.39
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B01 1 Praha - Eden 10.20
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm Praha - Eden 2077
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B04 1 Praha - Eden 08.23
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B05 1 Praha - Eden 10.28
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm Praha - Eden 5.02
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm Praha - Eden 48.69
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B01 7 Praha - Eden 2:37.98
11.03.2018 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (Pražský atletický svaz) koule 3kg/Žcm Praha - Stromovka 11.92
11.03.2018 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (Pražský atletický svaz) výška/Žcm Praha - Stromovka 1.45
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žcm Praha-Stromovka 11.17
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žcm Praha-Stromovka 1.44