Karta atleta

Export do excelu
  • Kopenec Martin
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Veronika Kárníková
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.43 Praha - Eden 19.06.2019
60 m 08.36 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 23.38 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
150 m 20.92 h Praha - Stromovka 13.02.2019
300 m 41.69 Praha - Eden 27.06.2019
300 m 44.92 h Praha - Stromovka 16.01.2019
600 m 1:56.84 Praha - Jeseniova 23.04.2018
800 m 2:13.82 Praha - Kotlářka 28.05.2019
800 m 2:10.67 h Praha-Stromovka 07.12.2019
1000 m 3:11.46 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
1000 m 3:15.45 h Praha-Stromovka 01.12.2018
1500 m 4:43.16 Praha - Eden 07.09.2019
60 m překážek 11.67 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m překážek 11.44 h Praha - Stromovka 16.01.2019
1500 m překážek 5:10.54 Praha - Eden 19.06.2019
2000 m překážek 7:15.43 Ostrava 28.09.2019
pětiboj 1556 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
hod kriketovým míčkem 41.34 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
vrh koulí 3kg 07.30 Praha - Eden 13.09.2018
skok daleký 3.83 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
skok vysoký 1.32 Praha-Pekařka 21.06.2018
skok vysoký 1.20 h Praha-Strahov 01.03.2018
Přespolní běh 0:06:11 Praha - ZŠ Pošepného 17.11.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.43 Praha - Eden 19.06.2019
60 m 08.36 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 20.92 h Praha - Stromovka 13.02.2019
300 m 41.69 Praha - Eden 27.06.2019
300 m 44.92 h Praha - Stromovka 16.01.2019
800 m 2:13.82 Praha - Kotlářka 28.05.2019
800 m 2:10.67 h Praha-Stromovka 07.12.2019
1500 m 4:43.16 Praha - Eden 07.09.2019
60 m překážek 11.44 h Praha - Stromovka 16.01.2019
1500 m překážek 5:10.54 Praha - Eden 19.06.2019
2000 m překážek 7:15.43 Ostrava 28.09.2019
skok daleký 4.36 Praha - Jeseniova 24.04.2019
Přespolní běh 0:06:11 Praha - ZŠ Pošepného 17.11.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Žcm/B1 4 Praha-Stromovka 3:15.45
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 13 Praha - Podvinný mlýn 1556
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B03 5 Praha - Podvinný mlýn 2:31.00
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B08 1 Praha - Podvinný mlýn 08.79
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B08 3 Praha - Podvinný mlýn 11.67
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/FC 11 Praha - Podvinný mlýn 4.07
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/FC 10 Praha - Podvinný mlýn 41.34
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B01 4 Praha - Eden 2:27.88
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) výška/Žcm 11= Praha - Eden 1.28
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žcm 8 Praha - Eden 07.30
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B01 3 Praha - Eden 2:29.04
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) výška/Žci 8 Praha - Eden 1.25
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B03 6 Praha - Eden 08.83
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 60 m/Žcm/B01 3 Praha-Pekařka 08.91
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) výška/Žcm Praha-Pekařka 1.32
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 1000 m/Žcm/B02 1 Praha - Podvinný mlýn 3:11.46
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) 150 m/Žcm/B03 1 Praha - Vokovice 21.54
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) koule 3kg/Žcm Praha - Vokovice 06.93
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 800 m/Žcm/B01 1 Praha - Pekařka 2:38.69
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) kriket/Žcm 4 Praha - Pekařka 39.20
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B03 5 Praha - Eden 46.59
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B10 4 Praha - Eden 09.11
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 24 Praha - Eden 1188
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B03 2 Praha - Eden 2:38.37
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B08 2 Praha - Eden 09.18
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B09 3 Praha - Eden 12.21
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm 22 Praha - Eden 3.46
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm 19 Praha - Eden 35.80
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/B05 4 Praha - Jeseniova 13.05
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žcm/B01 1 Praha - Jeseniova 1:56.84
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Žcm 9 Praha-Strahov 1.20
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žcm/B1 3 Praha-Strahov 2:37.79
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žcm/B1 Praha-Stromovka DQ
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B2 7 Praha - Stromovka 2:37.85
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B13 3 Praha - Stromovka 23.21