Karta atleta

Export do excelu
  • Klouda Adam
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér Michal Krčmář
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.26 Praha-Stromovka 6.10.2018
60 m 08.82 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 22.73 Praha - Podvinný mlýn 5.6.2018
150 m 21.73 h Praha - Stromovka 9.1.2019
300 m 46.26 h Praha - Stromovka 16.1.2019
800 m 2:41.49 Praha-Stromovka 6.10.2018
800 m 2:36.94 h Praha-Stromovka 20.12.2018
60 m překážek 12.48 Praha-Stromovka 6.10.2018
60 m překážek 11.03 h Praha-Stromovka 20.12.2018
pětiboj 1228 Praha-Stromovka 6.10.2018
hod kriketovým míčkem 38.29 Praha-Stromovka 6.10.2018
vrh koulí 3kg 08.00 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok daleký 4.74 Praha - Děkanka 13.6.2019
skok daleký 4.60 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok vysoký 1.56 Praha - Stromovka 19.6.2019
skok vysoký 1.45 h Praha - Stromovka 13.2.2019
Přespolní běh 0:04:21 Vítkov -Jeseniova 4.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.82 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 21.73 h Praha - Stromovka 9.1.2019
300 m 46.26 h Praha - Stromovka 16.1.2019
skok daleký 4.74 Praha - Děkanka 13.6.2019
skok daleký 4.52 h Praha-Juliska 30.1.2019
skok vysoký 1.56 Praha - Stromovka 19.6.2019
skok vysoký 1.45 h Praha - Stromovka 13.2.2019
Přespolní běh 0:06:04 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m/Žcm/B02 1 Praha-Stromovka 08.85
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 800 m/Žcm/B02 2 Praha-Stromovka 2:36.94
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m př./Žcm/B02 1 Praha-Stromovka 11.03
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) koule 3kg/Žcm/F 4 Praha-Stromovka 08.00
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) dálka/Žcm/F Praha-Stromovka 4.60
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/J/B09 2 Praha - Strahov 46.88
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/J/R11 5 Praha - Strahov 08.84
06.10.2018 Oddílový pětiboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B01 4 Praha-Stromovka 12.48
06.10.2018 Oddílový pětiboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) kriket/Žcm Praha-Stromovka 38.29
06.10.2018 Oddílový pětiboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B01 4 Praha-Stromovka 09.26
06.10.2018 Oddílový pětiboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žcm Praha-Stromovka 4.10
06.10.2018 Oddílový pětiboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žcm/F Praha-Stromovka 2:41.49
06.10.2018 Oddílový pětiboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj/Žcm Praha-Stromovka 1228
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) výška/Žcm 7 Praha - Eden 1.36
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B03 Praha - Eden DNS
13.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Žcm 4 Praha - Přátelství 1.40
13.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žcm/B02 3 Praha - Přátelství 22.60
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) kriket/Žcm 5 Praha-Stromovka 34.28
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žcm/B02 1 Praha-Stromovka 2:48.85
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žcm/B05 1 Praha - Podvinný mlýn 22.73
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B01 1 Praha - Jeseniova 22.46
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) koule 3kg/Žcm Praha - Jeseniova 00.00
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B03 1 Praha - Jeseniova 09.29
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) výška/Žcm 4= Praha - Jeseniova 1.28
04.04.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupina D (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 10 Vítkov -Jeseniova 0:04:21
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/B4 2 Praha-Stromovka 22.73
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B15 5 Praha - Stromovka 09.46
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B22 2 Praha - Stromovka 23.06