Karta atleta

Export do excelu
  • Hořejš Albert
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Vlasta Šlezová
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.46 Čáslav 24.05.2019
60 m 08.26 h Praha - Strahov 14.12.2019
100 m 13.57 Kolín 12.06.2019
150 m 20.58 Kolín 14.06.2019
150 m 19.67 h Praha - Strahov 14.12.2019
300 m 45.02 Beroun 01.09.2019
800 m 2:46.07 Kolín 12.05.2018
60 m překážek 12.84 Kolín 12.05.2018
1500 m překážek 6:18.69 Praha - Eden 05.10.2019
pohár rozhlasu 0879 Kolín 21.05.2019
pětiboj 1033 Kolín 12.05.2018
hod kriketovým míčkem 18.74 Kolín 12.05.2018
skok daleký 3.89 Kolín 12.05.2018
skok daleký 3.68 h Nymburk 02.12.2018
skok vysoký 1.31 Kolín 03.05.2019
skok vysoký 1.20 h Veletov 03.02.2018
Přespolní běh 0:12:28 Kolín 08.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.30 h Praha - Strahov 12.01.2020
150 m 19.78 h Praha - Strahov 12.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/FB Nymburk 08.62
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm 15 Nymburk 3.68
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/R02 2 Nymburk 08.74
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m/Žcm/FB 6 Kutná Hora 09.01
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m/Žcm/R04 4 Kutná Hora 08.88
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) výška/Žcm Kutná Hora NM
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žcm 9= Kolín 1.21
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/R03 5 Kolín 09.03
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/FB Kolín DNS
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žcm/B03 3 Vlašim 21.84
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/R02 4 Vlašim 09.15
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/R01 5 Kolín 08.80
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/R04 5 Vlašim 08.87
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/FB Vlašim 08.67
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žcm/B02 2 Vlašim 47.39
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žcm 4 Kolín 08.90
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) výška/Žcm 15 Kolín 1.25
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žcm 7 Kolín 0800
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) výška/Žcm 9 Stará Boleslav 1.20
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žcm/B03 4 Stará Boleslav 09.10
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm 21 Kolín 1033
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žcm/B06 5 Kolín 12.84
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B06 1 Kolín 08.93
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm 13 Kolín 3.89
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žcm 22 Kolín 18.74
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B02 3 Kolín 2:46.07
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žcm 11 Kolín 08.96
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) výška/Žcm 9= Kolín 1.23
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žcm Kolín 0556
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 60 m/Žcm/B02 Kolín DNS
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 150 m/Žcm/B02 Kolín DNS
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) výška/Žcm Kolín DNS
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žcm/B07 1 Praha - Strahov 21.79
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň výška/Žcm/F 17 Praha - Strahov 1.15
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žcm/R03 4 Praha - Strahov 09.09
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm Veletov 09.34
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žcm 4 Veletov 1.20