Karta atleta

Export do excelu
  • Urban Tomáš
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.70 Praha - Jeseniova 24.4.2019
60 m 08.71 h Praha-Juliska 30.1.2019
100 m 13.99 Praha - Stromovka 27.5.2019
150 m 20.67 Praha - Eden 7.9.2019
150 m 21.89 h Praha - Stromovka 9.1.2019
800 m 3:06.59 Praha - Eden 27.4.2018
60 m překážek 11.26 Praha - Děkanka 11.9.2018
60 m překážek 10.92 h Praha-Stromovka 1.12.2018
pětiboj 0953 Praha - Eden 27.4.2018
hod diskem 1kg 20.22 Praha - Vinohrady 3.6.2019
hod kladivem 4kg 15.00 Praha - Vinohrady 10.5.2019
hod kriketovým míčkem 27.02 Praha - Eden 27.4.2018
vrh koulí 3kg 07.01 Praha-Stromovka 21.6.2018
skok daleký 4.42 Praha - Vinohrady 10.5.2019
skok vysoký 1.51 Praha - Vinohrady 3.6.2019
skok vysoký 1.41 h Praha - Strahov 17.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.70 Praha - Jeseniova 24.4.2019
60 m 08.71 h Praha-Juliska 30.1.2019
100 m 13.99 Praha - Stromovka 27.5.2019
150 m 20.67 Praha - Eden 7.9.2019
150 m 21.89 h Praha - Stromovka 9.1.2019
60 m překážek 12.02 h Praha - Strahov 26.1.2019
hod diskem 1kg 20.22 Praha - Vinohrady 3.6.2019
hod kladivem 4kg 15.00 Praha - Vinohrady 10.5.2019
skok daleký 4.42 Praha - Vinohrady 10.5.2019
skok vysoký 1.51 Praha - Vinohrady 3.6.2019
skok vysoký 1.41 h Praha - Strahov 17.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B2 2 Praha-Stromovka 10.92
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B10 3 Praha-Stromovka 08.90
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) výška/Žcm/F 4 Rudná 1.34
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) 60 m př./Žcm/B02 2 Rudná 11.46
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) výška/Žcm Praha - Děkanka 1.32
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 60 m př./Žcm/B01 1 Praha - Děkanka 11.26
03.09.2018 Veřejné závody žactva (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B02 2 Praha - Jeseniova 23.11
03.09.2018 Veřejné závody žactva (SK Jeseniova) výška/Žcm 4 Praha - Jeseniova 1.30
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žcm 4 Praha-Stromovka 07.01
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/B03 1 Praha-Stromovka 22.97
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) dálka/Žcm 10 Praha - Jeseniova 3.84
18.05.2018 Veřejné závody staršího žactva + vložený závod dospělých, juniorů a dorostu v chůzi na 3000m (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) dálka/Žci/F 4 Praha-Vinohrady 3.94
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B02 1 Praha - Jeseniova 09.19
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) výška/Žcm 7 Praha - Jeseniova 1.28
02.05.2018 Veřejné závody žactva + vložený závod Dorostu, Juniorstva a Dospělých v chůzi na 3km (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) výška/Žcm/F Praha-Vinohrady 1.38
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 37 Praha - Eden 0953
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B03 11 Praha - Eden 3:06.59
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B09 5 Praha - Eden 09.35
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm 15 Praha - Eden 3.78
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm 25 Praha - Eden 27.02
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B01 4 Praha - Eden 11.76
18.04.2018 Veřejné závody žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) dálka/Žcm 10 Praha-Vinohrady 3.81
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žcm/B2 2 Praha-Strahov 09.12
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Žcm 4 Praha-Strahov 1.30
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/B4 1 Praha-Stromovka 22.17
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B2 6 Praha-Stromovka 12.23
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B2 5 Praha-Stromovka 12.02
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B13 2 Praha-Stromovka 09.19
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B14 1 Praha - Stromovka 09.10
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B17 3 Praha - Stromovka 23.32