Karta atleta

Export do excelu
  • Dalimil Andrlík
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj Český Brod, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.48 Nymburk 07.10.2018
60 m 09.40 h Praha - Strahov 08.12.2018
800 m 3:16.35 Nymburk 07.10.2018
skok daleký 3.72 Nymburk 07.10.2018
vrh koulí 3kg 07.69 h Praha - Strahov 11.02.2018
vrh koulí 3kg 08.21 Vlašim 10.06.2018
vrh koulí 4kg 07.40 h Praha - Strahov 08.12.2018
vrh koulí 4kg 09.16 Český Brod 01.06.2020
hod oštěpem 500g 20.73 Nymburk 07.10.2018
hod oštěpem 600g 23.24 Kolín 14.06.2019
hod kriketovým míčkem 29.10 Stará Boleslav 18.05.2018
čtyřboj 0654 Nymburk 07.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.48 Nymburk 07.10.2018
60 m 09.40 h Praha - Strahov 08.12.2018
800 m 3:16.35 Nymburk 07.10.2018
skok daleký 3.72 Nymburk 07.10.2018
vrh koulí 3kg 07.69 h Praha - Strahov 11.02.2018
vrh koulí 3kg 08.21 Vlašim 10.06.2018
vrh koulí 4kg 07.40 h Praha - Strahov 08.12.2018
hod oštěpem 500g 20.73 Nymburk 07.10.2018
hod kriketovým míčkem 29.10 Stará Boleslav 18.05.2018
čtyřboj 0654 Nymburk 07.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Žci 11 Praha - Strahov 07.40
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/J/R07 5 Praha - Strahov 09.40
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) čtyřboj/Žcm 13 Nymburk 0654
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 60 m/Žcm/B04 3 Nymburk 09.48
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) hod oštěpem 500g/Žcm 5 Nymburk 20.73
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 800 m/Žcm 15 Nymburk 3:16.35
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) skok daleký/Žcm 13 Nymburk 3.72
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 500g/Žcm 13 Vlašim 20.52
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 3kg/Žcm 10 Vlašim 08.21
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) hod kriketovým míčkem/Žcm 26 Vlašim 28.98
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 3kg/Žcm 6 Vlašim 07.54
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 500g/Žcm 9 Vlašim 17.65
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 25 Stará Boleslav 29.10
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm Stará Boleslav 07.75
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň skok daleký/Žcm/F Praha - Strahov DNS
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň vrh koulí 3kg/Žcm/F 7 Praha - Strahov 07.69
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žcm/R07 5 Praha - Strahov 09.81