Karta atleta

Export do excelu
  • Špoutil Ondřej
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický školní klub Mazurská, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.63 Praha - Jeseniova 24.4.2019
60 m 08.84 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 23.31 Praha - Děkanka 31.5.2018
800 m 3:06.53 Praha - Radotín 20.6.2018
800 m 3:18.37 h Praha - Stromovka 10.1.2018
60 m překážek 12.86 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
60 m překážek 12.52 h Praha - Stromovka 16.1.2019
pětiboj 0872 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
hod diskem 1kg 24.45 Praha - Přátelství 19.6.2019
hod kladivem 4kg 25.17 Praha - Děkanka 13.6.2019
hod oštěpem 500g 15.61 Praha-Mazurská 25.6.2018
hod kriketovým míčkem 41.47 Praha - Radotín 20.6.2018
vrh koulí 3kg 10.01 Rudná 18.9.2018
vrh koulí 3kg 08.53 h Praha-Stromovka 31.1.2018
vrh koulí 4kg 09.99 Praha - Juliska 28.5.2019
vrh koulí 4kg 09.04 h Praha - Stromovka 9.1.2019
skok daleký 3.74 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
skok daleký 3.44 h Praha - Stromovka 16.1.2019
skok vysoký 1.20 Praha-Mazurská 25.6.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.63 Praha - Jeseniova 24.4.2019
60 m 08.84 h Praha - Stromovka 13.2.2019
60 m překážek 12.52 h Praha - Stromovka 16.1.2019
hod diskem 1kg 24.45 Praha - Přátelství 19.6.2019
hod kladivem 4kg 25.17 Praha - Děkanka 13.6.2019
vrh koulí 4kg 09.99 Praha - Juliska 28.5.2019
vrh koulí 4kg 09.04 h Praha - Stromovka 9.1.2019
skok daleký 3.44 h Praha - Stromovka 16.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 37 Praha - Podvinný mlýn 0872
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/FB 8 Praha - Podvinný mlýn 37.12
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B04 2 Praha - Podvinný mlýn 09.14
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B04 4 Praha - Podvinný mlýn 12.86
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B02 16 Praha - Podvinný mlýn 3:19.04
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/FB 9= Praha - Podvinný mlýn 3.74
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) koule 3kg/Žcm/F Rudná 10.01
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) kriket/Žcm/F 12 Rudná 36.14
25.06.2018 Veřejné závody žactva (Atletický školní klub Mazurská) oštěp 500g/Žcm 5 Praha-Mazurská 15.61
25.06.2018 Veřejné závody žactva (Atletický školní klub Mazurská) výška/Žcm 3= Praha-Mazurská 1.20
20.06.2018 4.kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) kriket/Žcm Praha - Radotín 41.47
20.06.2018 4.kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) 800 m/Žcm/B03 1 Praha - Radotín 3:06.53
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) koule 3kg/Žcm/F 4 Praha - Podvinný mlýn 09.04
31.05.2018 3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B (Spartak Praha 4) 150 m/Žcm/B01 3 Praha - Děkanka 23.31
31.05.2018 3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žcm Praha - Děkanka 08.68
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žci/B04 2 Praha - Jeseniova 09.87
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) koule 3kg/Žcm Praha - Jeseniova 08.77
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha z.s.) koule 3kg/Žcm Praha-Stromovka DNS
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B4 6 Praha-Stromovka 13.59
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žcm 5 Praha-Stromovka 08.53
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B4 10 Praha - Stromovka 3:18.37
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B11 7 Praha - Stromovka 09.96