Karta atleta

Export do excelu
  • Jonáš Lupač
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: Molva Vít
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.71 h Praha - Stromovka 20.02.2020
60 m 07.90 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2020
150 m 18.54 h Praha - Stromovka 20.02.2020
150 m 18.93 Praha - Děkanka 21.06.2020
300 m 40.48 h Praha - Stromovka 21.02.2020
800 m 2:34.13 Praha - Juliska 15.05.2018
60 m překážek (0.76) 10.77 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2018
60 m překážek (0.84) 10.56 h Praha - Stromovka 16.01.2019
100 m překážek (0.84) 15.20 Praha - Děkanka 20.06.2020
200 m překážek (0.76) 30.06 Praha - Děkanka 21.06.2020
skok vysoký 1.30 h Nehvizdy 20.01.2019
skok vysoký 1.40 Praha - Podvinný mlýn 16.06.2020
skok o tyči 2.90 Praha - Eden 12.09.2020
skok daleký 4.35 Praha - Eden 18.09.2018
skok daleký 4.85 h Nehvizdy 20.01.2019
vrh koulí 3kg 04.69 Praha - Podvinný mlýn 16.06.2020
vrh koulí 4kg 09.06 Praha - Podvinný mlýn 16.06.2020
hod oštěpem 600g 38.57 Praha - Děkanka 08.09.2020
hod kriketovým míčkem 51.05 Praha - Eden 18.09.2018
pětiboj 1711 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.63 h Praha-Stromovka 21.02.2018
60 m 08.71 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
150 m 21.35 h Praha-Stromovka 21.02.2018
300 m 50.76 h Praha-Stromovka 31.01.2018
800 m 2:34.13 Praha - Juliska 15.05.2018
60 m překážek (0.76) 12.20 h Nehvizdy 07.01.2018
60 m překážek (0.76) 10.77 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2018
skok vysoký 1.28 Praha - Juliska 04.06.2018
skok daleký 4.35 Praha - Eden 18.09.2018
hod kriketovým míčkem 51.05 Praha - Eden 18.09.2018
pětiboj 1711 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 10 Praha - Podvinný mlýn 1711
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B03 7 Praha - Podvinný mlýn 2:34.72
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B07 2 Praha - Podvinný mlýn 08.71
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B07 3 Praha - Podvinný mlýn 11.09
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm/FC 8 Praha - Podvinný mlýn 4.23
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/FC 4 Praha - Podvinný mlýn 49.00
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 5 Praha - Eden 51.05
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm 8 Praha - Eden 4.35
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) skok daleký/Žcm Praha - Děkanka 4.57
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žcm Praha - Děkanka 1.28
06.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R01 5 Praha - Podvinný mlýn 11.15
06.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm/F 13 Praha - Podvinný mlýn 4.40
06.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/FB Praha - Podvinný mlýn 11.08
04.06.2018 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) 800 m/Žcm/F Praha - Juliska 2:35.69
04.06.2018 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žcm 4 Praha - Juliska 1.28
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Praha - Juliska 10.98
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žcm Praha - Juliska 4.55
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) 800 m/Žcm/B01 2 Praha - Juliska 2:34.13
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm Praha - Juliska 49.75
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B1 1 Praha - Podvinný mlýn 09.11
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 1 Praha - Podvinný mlýn 10.77
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm Praha - Podvinný mlýn 2:44.62
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm Praha - Podvinný mlýn 4.09
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm Praha - Podvinný mlýn 47.32
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm Praha - Podvinný mlýn 1537
27.03.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) Přespolní běh/Žcm 14 Praha-Džbán 5:59
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/B3 1 Praha-Stromovka 21.35
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B2 2 Praha-Stromovka 08.63
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B6 1 Praha-Stromovka 08.67
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B9 1 Praha-Stromovka 21.66
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B10 3 Praha-Stromovka 08.90
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B7 3 Praha-Stromovka 50.76
07.01.2018 Oddílové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/R1 1 Nehvizdy 08.95
07.01.2018 Oddílové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/F Nehvizdy 08.93
07.01.2018 Oddílové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 1 Nehvizdy 12.20