Karta atleta

Export do excelu
  • Bláha Filip
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Nové Město nad Metují
  • Trenér Soňa Paarová
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.90 Nové Město nad Metují 22.9.2016
60 m 09.09 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
150 m 21.50 Dvůr Králové nad Labem 28.4.2018
150 m 22.38 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
300 m 47.17 Hradec Králové 27.4.2019
600 m 2:03.7 Dobruška 15.9.2016
800 m 3:01.06 Nové Město nad Metují 19.5.2016
60 m překážek 11.2 Jaroměř 16.9.2018
200 m překážek 35.49 Nové Město nad Metují 7.9.2019
pohár rozhlasu 0193 Týniště nad Orlicí 16.5.2019
pětiboj 0965 Nové Město nad Metují 26.4.2018
čtyřboj 359 Dobruška 5.6.2014
hod kriketovým míčkem 24.60 Dobruška 15.9.2016
skok daleký 3.65 Dvůr Králové nad Labem 9.9.2017
skok daleký 3.90 h Jablonec nad Nisou 18.3.2017
Přespolní běh 09:02 Dolní Dobrouč 24.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.11 Dvůr Králové nad Labem 16.6.2019
60 m 09.09 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
150 m 21.95 Nové Město nad Metují 7.9.2019
150 m 22.38 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
300 m 47.17 Hradec Králové 27.4.2019
200 m překážek 35.49 Nové Město nad Metují 7.9.2019
pohár rozhlasu 0193 Týniště nad Orlicí 16.5.2019
skok daleký 3.92 Týniště nad Orlicí 16.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 4. kolo KPD ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) dálka/Žcm/F 20 Jaroměř 3.59
16.09.2018 4. kolo KPD ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) 60 m př./Žcm/B02 1 Jaroměř 11.2
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R10 7 Brno 09.35
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žcm/KD 18 Brno 3.06
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 150 m/Žcm/R9 8 Brno 23.05
01.09.2018 4.kolo KPD staršího žactva Královéhradeckého kraje (Sokol Nová Paka) 200 m př./Žci/B02 2 Nová Paka 35.57
01.09.2018 4.kolo KPD staršího žactva Královéhradeckého kraje (Sokol Nová Paka) 60 m/Žci/B04 4 Nová Paka 09.62
28.08.2018 Běžecké úterý (TJ Sokol Jaroměř) 200 m př./Žcm Jaroměř 38.52
28.08.2018 Běžecké úterý (TJ Sokol Jaroměř) 60 m př./Žcm Jaroměř 12.48
23.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/Žci/B02 6 Trutnov 09.42
23.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 150 m/Žci/B02 3 Trutnov 22.69
21.06.2018 3. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žcm/B02 7 Hradec Králové 09.26
21.06.2018 3. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m př./Žcm/B01 4 Hradec Králové 11.81
31.05.2018 2. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) 60 m př./Žcm/B01 3 Dvůr Králové nad Labem 11.76
31.05.2018 2. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) 150 m/Žcm/B01 4 Dvůr Králové nad Labem 21.74
27.05.2018 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žci 18 Hradec Králové 3.54
27.05.2018 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žci/R01 6 Hradec Králové 09.35
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) dálka/Žcm 4 Trutnov 4.14
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m př./Žcm/B01 5 Trutnov 12.11
28.04.2018 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) 60 m/Žci/B06 5 Dvůr Králové nad Labem 09.03
28.04.2018 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) 150 m/Žci/B03 1 Dvůr Králové nad Labem 21.50
26.04.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) pětiboj/Žcm Nové Město nad Metují 0965
26.04.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žcm/B01 3 Nové Město nad Metují 09.11
26.04.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) 800 m/Žcm Nové Město nad Metují 3:02.26
26.04.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) 60 m př./Žcm/B01 1 Nové Město nad Metují 12.39
26.04.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) kriket/Žcm 8 Nové Město nad Metují 23.69
26.04.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) dálka/Žcm Nové Město nad Metují 4.01
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žcm 66 Dolní Dobrouč 09:02