Karta atleta

Export do excelu
  • Benjamin Svoboda
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Svoboda Ondřej
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.23 h Praha - Juliska 06.02.2020
60 m 08.31 Praha - Přátelství 24.06.2020
150 m 20.85 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 20.27 Praha - Juliska 10.09.2019
300 m 44.30 Praha - Eden 03.05.2019
300 m 40.70 h Praha - Stromovka 15.01.2020
600 m 1:57.70 Praha - Juliska 18.05.2017
800 m 2:11.49 h Praha - Stromovka 21.02.2020
800 m 2:12.70 Praha - Děkanka 21.06.2020
1000 m 3:13.86 h Praha - Stromovka 02.12.2017
1000 m 3:11.27 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
1500 m 4:55.3 h Praha - Strahov 17.02.2019
1500 m 4:55.11 Praha - Děkanka 09.05.2019
60 m překážek (0.76) 11.70 Praha - Eden 27.04.2018
60 m překážek (0.84) 10.70 h Praha - Juliska 06.02.2020
1500 m překážek 5:05.95 Kolín 21.09.2019
skok vysoký 1.24 Rudná 18.09.2018
skok daleký 4.10 Praha - Juliska 15.05.2018
skok daleký 4.51 h Praha-Juliska 30.01.2019
vrh koulí 3kg 06.61 Praha - Eden 20.06.2018
hod kriketovým míčkem 40.11 Praha - Eden 27.04.2018
pohár rozhlasu 0037 Praha - Stadion mládeže 03.05.2018
pětiboj 1392 Praha - Eden 27.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.03 h Praha - Juliska 11.01.2018
60 m 09.03 Praha - Eden 27.04.2018
150 m 22.72 Praha - Eden 20.06.2018
150 m 21.17 h Praha-Stromovka 01.12.2018
300 m 45.67 h Praha-Stromovka 01.12.2018
800 m 2:33.13 h Praha - Strahov 20.01.2018
800 m 2:32.33 Praha - Juliska 31.05.2018
1000 m 3:25.81 h Praha-Stromovka 21.02.2018
1000 m 3:11.27 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
1500 m 5:02.33 h Praha - Stromovka 11.03.2018
60 m překážek (0.76) 11.70 Praha - Eden 27.04.2018
skok vysoký 1.24 Rudná 18.09.2018
skok daleký 4.09 h Praha - Juliska 11.01.2018
skok daleký 4.10 Praha - Juliska 15.05.2018
vrh koulí 3kg 06.61 Praha - Eden 20.06.2018
hod kriketovým míčkem 40.11 Praha - Eden 27.04.2018
pohár rozhlasu 0037 Praha - Stadion mládeže 03.05.2018
pětiboj 1392 Praha - Eden 27.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B10 6 Praha-Stromovka 21.17
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B2 4 Praha-Stromovka 45.67
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 10 Rudná 39.58
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) skok vysoký/Žcm/F 8= Rudná 1.24
27.06.2018 11. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žci 8 Praha - Eden 2:36.98
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B01 6 Praha - Eden 22.72
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žcm 6 Praha - Eden 06.61
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 1000 m/Žcm/B01 2 Praha - Podvinný mlýn 3:11.27
06.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žcm/B03 4 Praha - Podvinný mlýn 22.89
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) 800 m/Žcm/F Praha - Juliska 2:32.33
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm Praha - Juliska 38.10
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 5 Praha - Juliska 11.91
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) skok daleký/Žcm Praha - Juliska 4.10
03.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6 a 17, Kategorie III (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) pohár rozhlasu/Žcm 9 Praha - Stadion mládeže 0037
03.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6 a 17, Kategorie III (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) hod kriketovým míčkem/Žcm 12 Praha - Stadion mládeže 37.37
03.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6 a 17, Kategorie III (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) 1000 m/Žcm/B02 1 Praha - Stadion mládeže 3:16.66
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 14 Praha - Eden 1392
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B02 1 Praha - Eden 2:39.85
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B09 2 Praha - Eden 09.03
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B10 1 Praha - Eden 11.70
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm 9 Praha - Eden 4.03
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Praha - Eden 40.11
27.03.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) Přespolní běh/Žcm Praha-Džbán 5:31
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žcm 5 Dolní Dobrouč 07:23
11.03.2018 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (Pražský atletický svaz) 1500 m/Žcm/F Praha - Stromovka 5:02.33
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žcm/B1 6 Praha-Strahov 09.06
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Žcm 19 Praha-Strahov 3.90
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žcm/R03 Praha - Stromovka DNS
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žcm/B03 MS Praha - Stromovka 21.72
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Žcm/B1 1 Praha-Stromovka 3:25.81
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žcm/B1 2 Praha-Stromovka 46.08
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B3 3 Praha-Stromovka 2:34.33
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B12 2 Praha-Stromovka 46.96
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 800 m/Žci/B2 6 Praha - Strahov 2:33.13
11.01.2018 1. veřejné halové závody na Julisce (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/R3 1 Praha - Juliska 09.03
11.01.2018 1. veřejné halové závody na Julisce (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/FB Praha - Juliska 09.04
11.01.2018 1. veřejné halové závody na Julisce (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žcm 7 Praha - Juliska 4.09