Karta atleta

Export do excelu
  • Matyáš Neumayer
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér: Prokopová Karolína, Čelišová Sára
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.6 h Plzeň 20.12.2019
60 m 08.79 h Praha - Stromovka 16.02.2020
60 m 08.81 Rokycany 15.05.2020
150 m 21.20 Rokycany 15.05.2020
300 m 51.05 Plzeň 16.09.2018
300 m 48.12 h Praha - Stromovka 15.01.2020
400 m 59.53 Plzeň - Petřín 26.05.2021
600 m 2:05.7 Stříbro 21.05.2016
800 m 2:33.85 h Praha - Stromovka 16.02.2020
800 m 2:13.10 Sušice 12.06.2021
1000 m 2:55.48 Plzeň 23.05.2021
1500 m 4:40.60 Nýřany 03.07.2021
60 m překážek (0.76) 12.14 Plzeň - Petřín 18.05.2018
100 m překážek (0.84) 17.16 Plzeň 20.06.2020
1500 m překážek 5:21.67 Plzeň 31.08.2020
skok vysoký 1.38 Plzeň - Skvrňany 16.05.2019
skok o tyči 2.45 Plzeň 20.06.2020
skok daleký 4.09 h Plzeň 20.12.2019
skok daleký 4.54 Plzeň 08.09.2020
vrh koulí 4kg 08.33 Klatovy 25.06.2020
hod diskem 1kg 23.28 Plzeň 20.06.2020
hod oštěpem 600g 28.42 Plzeň 20.06.2020
hod oštěpem 700g 33.47 Písek 10.07.2021
hod oštěpem 800g 28.56 Sušice 12.06.2021
hod kriketovým míčkem 40.73 Nýřany 22.05.2018
pohár rozhlasu 0303 Plzeň - Skvrňany 16.05.2019
pětiboj 1133 Plzeň - Petřín 18.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.75 Plzeň - Petřín 18.05.2018
300 m 51.05 Plzeň 16.09.2018
800 m 2:50.93 Plzeň - Petřín 18.05.2018
1000 m 3:27.96 Nýřany 14.06.2018
1500 m 5:48.45 Stříbro 03.06.2018
60 m překážek (0.76) 12.14 Plzeň - Petřín 18.05.2018
skok vysoký 1.27 Stříbro 09.05.2018
skok daleký 4.31 Plzeň - Petřín 18.05.2018
hod kriketovým míčkem 40.73 Nýřany 22.05.2018
pětiboj 1133 Plzeň - Petřín 18.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 300 m/Žcm/B03 2 Plzeň 51.05
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) hod kriketovým míčkem/Žcm 15 Plzeň 35.50
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 1000 m/Žcm/F 4 Nýřany 3:27.96
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 4 Nýřany 39.84
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) hod kriketovým míčkem/Žcm 8 Stříbro 39.47
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 1500 m/Žcm/F 5 Stříbro 5:48.45
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) 800 m/Žcm/F Nýřany DNS
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) skok vysoký/Žcm/F Nýřany 1.27
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Nýřany 40.73
18.05.2018 Oddílové závody Sokol - Petřín (TJ Sokol Plzeň Petřín) pětiboj/Žcm Plzeň - Petřín 1133
18.05.2018 Oddílové závody Sokol - Petřín (TJ Sokol Plzeň Petřín) 800 m/Žcm Plzeň - Petřín 2:50.93
18.05.2018 Oddílové závody Sokol - Petřín (TJ Sokol Plzeň Petřín) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Plzeň - Petřín 12.14
18.05.2018 Oddílové závody Sokol - Petřín (TJ Sokol Plzeň Petřín) hod kriketovým míčkem/Žcm Plzeň - Petřín 38.94
18.05.2018 Oddílové závody Sokol - Petřín (TJ Sokol Plzeň Petřín) skok daleký/Žcm Plzeň - Petřín 4.31
18.05.2018 Oddílové závody Sokol - Petřín (TJ Sokol Plzeň Petřín) 60 m/Žcm/B02 2 Plzeň - Petřín 09.75
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Stříbro 38.19
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) skok vysoký/Žcm/F Stříbro 1.27