Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Šrejber
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
  • Trenér: Havelka Miloš
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.57 h Jablonec nad Nisou 02.02.2020
60 m 07.62 Trutnov 17.08.2020
100 m 12.16 Nové Město nad Metují 29.08.2020
150 m 18.93 h Jablonec nad Nisou 08.12.2018
150 m 17.76 Hradec Králové 21.06.2020
200 m 25.23 h Jablonec nad Nisou 26.01.2019
200 m 24.29 Nové Město nad Metují 29.08.2020
300 m 36.66 h Praha - Stromovka 29.02.2020
300 m 36.80 Třinec 19.09.2020
400 m 54.51 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020
400 m 54.2 Trutnov 01.06.2020
600 m 1:57.0 Dvůr Králové nad Labem 15.09.2016
800 m 2:44.0 Trutnov 18.09.2018
60 m překážek 11.34 Trutnov 25.04.2018
60 m překážek (0.76) 10.4 Trutnov 18.09.2018
100 m překážek (0.84) 16.83 Trutnov 26.05.2019
skok vysoký 1.45 h Úpice 16.03.2019
skok daleký 4.81 Trutnov 18.09.2018
hod kriketovým míčkem 40.40 Trutnov 18.09.2018
pětiboj 1873 Trutnov 18.09.2018
čtyřboj 1143 Dvůr Králové nad Labem 15.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.87 Brno 10.09.2018
60 m 07.70 h Jablonec nad Nisou 08.12.2018
150 m 18.34 Brno 11.09.2018
150 m 18.93 h Jablonec nad Nisou 08.12.2018
300 m 40.9 Jaroměř 16.09.2018
800 m 2:44.0 Trutnov 18.09.2018
60 m překážek 11.34 Trutnov 25.04.2018
60 m překážek (0.76) 10.4 Trutnov 18.09.2018
skok daleký 4.81 Trutnov 18.09.2018
hod kriketovým míčkem 40.40 Trutnov 18.09.2018
pětiboj 1873 Trutnov 18.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žcm/B01 1 Jablonec nad Nisou 18.93
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/R01 2 Jablonec nad Nisou 07.78
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/FA Jablonec nad Nisou 07.70
18.09.2018 Oddílové přebory ve víceboji mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) pětiboj/Žcm Trutnov 1873
18.09.2018 Oddílové přebory ve víceboji mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 800 m/Žcm Trutnov 2:44.0
18.09.2018 Oddílové přebory ve víceboji mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Trutnov 10.4
18.09.2018 Oddílové přebory ve víceboji mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Trutnov 40.40
18.09.2018 Oddílové přebory ve víceboji mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) skok daleký/Žcm Trutnov 4.81
18.09.2018 Oddílové přebory ve víceboji mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/Žcm/B02 1 Trutnov 07.9
16.09.2018 4. kolo KPD ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) 300 m/Žcm/B01 1 Jaroměř 40.9
16.09.2018 4. kolo KPD ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) 60 m/Žcm/B01 1 Jaroměř 07.6
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R2 3 Brno 07.87
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/FA 7 Brno 07.75
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 150 m/Žcm/R3 1 Brno 18.34
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 150 m/Žcm/FA Brno 19.00
01.09.2018 4.kolo KPD staršího žactva Královéhradeckého kraje (Sokol Nová Paka) 300 m/Žci/B01 3 Nová Paka 41.95
01.09.2018 4.kolo KPD staršího žactva Královéhradeckého kraje (Sokol Nová Paka) 60 m/Žci/B02 1= Nová Paka 08.09
21.06.2018 3. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žcm/B01 1 Hradec Králové 08.09
21.06.2018 3. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 300 m/Žcm/B01 1 Hradec Králové 43.43
31.05.2018 2. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) 60 m/Žcm/FA Dvůr Králové nad Labem 08.03
31.05.2018 2. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) 150 m/Žcm/B01 1 Dvůr Králové nad Labem 19.28
31.05.2018 2. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) 60 m/Žcm/R01 1 Dvůr Králové nad Labem 08.24
27.05.2018 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 300 m/Žci/B02 1 Hradec Králové 44.94
27.05.2018 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žci/FA 5 Hradec Králové 08.11
27.05.2018 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žci/R02 1 Hradec Králové 08.27
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/Žcm/R01 1 Trutnov 08.13
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 150 m/Žcm/B01 1 Trutnov 19.59
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/Žcm/FA Trutnov 08.02
28.04.2018 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) 60 m/Žci/B03 3 Dvůr Králové nad Labem 08.27
28.04.2018 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) 150 m/Žci/B05 1 Dvůr Králové nad Labem 19.56
25.04.2018 1.veřejná atletická středa (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/M/B02 1 Trutnov 08.37
25.04.2018 1.veřejná atletická středa (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m překážek/Žci Trutnov 11.34